Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Alexandr Domogarov, Ohněm a mečem (1999) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Alexandr Domogarov (1999): Ohněm a mečem
- Slunce: Rak
- Životní číslo: 11
- Partnerská shoda
Povolání:
herec
Alexandr Domogarov - Film: Ohněm a mečem
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1999, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1999 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1999 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
kvadratura
Pluto
1°03’
Neptun
sextil
Luna
2°23’
Uran
kvadratura
Černá Luna
1°40’
Uran
kvinkunx
Pluto
0°47’
Uran
kvadratura
Neptun
1°57’
Jupiter
sextil
J.Uzel
1°31’
Jupiter
trigon
S.Uzel
1°31’
Jupiter
opozice
Mars
0°42’
Jupiter
trigon
Merkur
4°16’
Jupiter
trigon
Slunce
2°35’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
konjunkce
Černá Luna
3°20’
Černá Luna
trigon
Cheirón
2°00’
Černá Luna
sextil
Pluto
2°26’
Černá Luna
konjunkce
Neptun
0°17’
Cheirón
kvadratura
Uran
3°30’
Cheirón
trigon
Luna
0°40’
Alexandr Domogarov - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2015) - Gospoda-tovarišči: Marafet
(2015) - Gospoda-tovarišči: Manjak
(2015) - Gospoda-tovarišči: Čjornyj čelověk
(2014) - Maryna Rošča 2 (TV seriál)
(2014) - Gospoda-tovarišči: Vějer djavola
(2014) - Gospoda-tovarišči: Poprygunčiki
(2014) - Gospoda-tovarišči: Oborotěň
(2014) - Gospoda-tovarišči: Něulovimyj
(2014) - Gospoda-tovarišči: Murka
(2014) - Gospoda-tovarišči (TV seriál)
(2013) - Weekend
(2012) - Maryna Rošča (TV seriál)
(2012) - Krew z krwi (TV seriál)
(2011) - Varšavská bitva 1920
(2011) - Pilot meždunarodnych avialinij (TV seriál)
(2011) - Dostojevskij (TV seriál)
(2010) - Sivyj merin (TV seriál)
(2010) - Legenda o létajícím Cypriánovi
(2010) - Jolki
(2009) - Staršaja žena
(2009) - Ivan Hrozný
(2008) - Bělaja noč, něžnaja noč
(2007) - Živopisnaja Avanťura (TV seriál)
(2007) - Vlkodav z kmene Šedých psů
(2007) - Marš Tureckogo 4: Triada
(2007) - Marš Tureckogo 4: On oběščal věrnuťsja
(2007) - Marš Tureckogo 4: Krovnik
(2007) - Marš Tureckogo 4: Koněc světa
(2007) - Marš Tureckogo 4: Kljukva
(2007) - Marš Tureckogo 4: K jugu čerez jugo-zapad
(2007) - Marš Tureckogo 4: Grjaznaja istorija
(2007) - Marš Tureckogo 4: Graffer
(2007) - Marš Tureckogo 4: Duplet
(2007) - Marš Tureckogo 4: Dolg samuraja
(2007) - Marš Tureckogo 4: Dělo Tureckogo
(2007) - Indi
(2007) - Gljaněc
(2006) - Satisfakcija
(2006) - Graf Montenegro
(2005) - Zvězda epochi (TV seriál)
(2004) - Potěrjavšije solnce (TV seriál)
(2003) - Ženskij roman (TV seriál)
(2003) - Začem těbě alibi?
(2003) - Medovyj mesjac
(2003) - Idiot (TV seriál)
(2003) - Fala zbrodni (TV seriál)
(2003) - Banditskij Pětěrburg 6: Žurnalist (TV seriál)
(2003) - Banditskij Pětěrburg 5: Oper (TV seriál)
(2003) - Banditskij Pětěrburg 4: Arestant (TV seriál)
(2002) - Marš Tureckogo 3: Vojna kompromatov, ili Fabrika grjoz
(2002) - Marš Tureckogo 3: Transfer na tot svět
(2002) - Marš Tureckogo 3: Šerif v zakoně
(2002) - Marš Tureckogo 3: Smerť po objavleniju
(2002) - Marš Tureckogo 3: Sekta
(2002) - Marš Tureckogo 3: Ržavčina
(2002) - Marš Tureckogo 3: Pulja dlja polpreda
(2002) - Marš Tureckogo 3: Krovavyj otpusk
(2002) - Marš Tureckogo 3: Koněc filma
(2002) - Marš Tureckogo 3: Ja ubijca
(2002) - Marš Tureckogo 3: Igra v koški-myški
(2002) - Marš Tureckogo 3: Aptěčnyj kartěl
(2002) - Marš Tureckogo 2: Zolotoj vystrel
(2002) - Marš Tureckogo 2: Oborotěň
(2002) - Marš Tureckogo 2: Kto streljajet poslednim
(2002) - Marš Tureckogo 2: Imějutsja čelověčeskije žertvy
(2002) - Ja - kukla
(2001) - Marš Tureckogo 2: Zagovor generalov
(2001) - Marš Tureckogo 2: Sekretnaja sotrudnica
(2001) - Marš Tureckogo 2: Prosročennaja viza
(2001) - Marš Tureckogo 2: Poslednij maršal
(2001) - Marš Tureckogo 2: Pěreběžčik
(2001) - Marš Tureckogo 2: Mjortvyj sezon v agentstve Glorija
(2001) - Marš Tureckogo 2: Cena žizni - smerť (TV seriál)
(2001) - Marš Tureckogo 2: Abonent nědostupen
(2001) - Banditskij Pětěrburg 3: Krach Antibiotika (TV seriál)
(2000) - Potápěč
(2000) - Marš Tureckogo 1: Ubiť vorona
(2000) - Marš Tureckogo 1: Ubijstvo na Něglinnoj
(2000) - Marš Tureckogo 1: Sindikat killerov
(2000) - Marš Tureckogo 1: Ošejniki dlja volkov
(2000) - Marš Tureckogo 1: Opasnoje chobbi
(2000) - Marš Tureckogo 1: Opasno dlja žizni
(2000) - Marš Tureckogo 1: Nočnyje volki
(2000) - Marš Tureckogo 1: Lekarstvo dlja pokojnika
(2000) - Marš Tureckogo 1: Kontrolnyj vystrel
(2000) - Marš Tureckogo 1: Grjaznyje igry
(2000) - Čto skazal pokojnik (TV seriál)
(2000) - Banditskij Pětěrburg 2: Advokat (TV seriál)
(2000) - Banditskij Pětěrburg 1: Baron (TV seriál)
(2000) - Banditskij Pětěrburg (TV seriál)
(1999) - Ohněm a mečem
(1999) - Na koniec swiata
(1998) - Grafinja de Monsoro (TV seriál)
(1996) - Koroleva Margo (TV seriál)
(1993) - Měsť šuta
(1993) - Jesli by znať...
(1992) - Gardemariny III
(1991) - Krov za krov
(1989) - Vizit damy
(1988) - Muž i doč Tamary Alexandrovny
(1987) - Assa
(1985) - Licha běda načalo
(1984) - Nasledstvo
(1984) - Michajlo Lomonosov (TV seriál)
Spoluherci ve filmu "Ohněm a mečem":
(*1945) Daniel Olbrychski
(*1972) Michał Żebrowski
(*1961) Zbigniew Zamachowski
(*1970) Izabella Scorupco
(*1932) Jerzy Hoffman (režisér)
(*1932) Jerzy Hoffman (scénárista)
(*1950) Marek Kondrat
(*1937) Krzysztof Kowalewski
(*1946) Andrzej Seweryn
(*1952) Andrzej Grabowski
(*1982) Bartosz Obuchowicz
(*1941) Bogdan Stupka
(*1923) Gustaw Holoubek
(*1916) Krystyna Feldman
(*1963) Wojciech Malajkat
(*1934) Zbigniew Zapasiewicz
(*1967) Robert Więckiewicz
(*1953) Krzesimir Dębski (hudební skladatel)
(*1976) Krzysztof Lukaszewicz
(*1846) Henryk Sienkiewicz (spisovatelská předloha)
(*1956) Andrzej Pieczynski
(*1951) Adam Ferency
(*1947) Leszek Teleszynski
Tranzitní horoskop (1999)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
19°25’
-(rychlá)
Luna:
28°40’
-(rychlá)
Merkur:
17°44’
-(rychlá)
Venuše:
6°08’
-(rychlá)
Mars:
21°18’
-(rychlá)
Jupiter:
18°13’
22°00’
Saturn:
21°56’
26°46’
Uran:
2°51’
10°58’
Neptun:
12°56’
1°04’
Pluto:
10°11’
9°07’
S.Uzel:
20°29’
24°22’
Lilith:
9°18’
12°38’
Cheirón:
14°39’
29°21’
Dnes se narodili
Jet Li
(*1963) herec, mistr bojových umění
Klára Issová
(*1979) herečka, dabérka
Rudolf Hess
(*1894) německý nacistický politik
Channing Tatum
(*1980) herec, tanečník
Giorgio Moroder
(*1940) zpěvák, skladatel
Zítra slaví narozeniny
Dáda Patrasová
(*1956) herečka, zpěvačka, moderátorka
Lenka Vlasáková
(*1972) herečka
Ivan Vyskočil
(*1929) spisovatel, dramatik a herec
Leoš Mareš
(*1976) moderátor, herec, zpěvák
Frank Abagnale
(*1948) podvodník, podnikatel a konzultant zachycený v příběhu - Chyť mě, když to dokážeš
Výročí úmrtí dnes mají
Bjørnstjerne Bjørnson
(*1832 - 1910) norský kriticko-realistický prozaik
Masutacu Ójama
(*1923 - 1994) karatista, zakladatel Kyokushin karate
Morihei Uešiba
(*1883 - 1969) zakladatel bojového umění Aikido
Jonathan Demme
(*1944 - 2017) režisér, herec
Michael Bohnen
(*1887 - 1965) operní pěvec
© 2007-2024 Najdise.cz