Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Čestmír Řanda st., Andersenovy pohádky (TV seriál) (1968) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Čestmír Řanda st. (1968): Andersenovy pohádky (TV seriál)
- Slunce: Střelec
- Životní číslo: 5
- Partnerská shoda
Úmrtí:
Povolání:
zasloužilý umělec, herec, divadelní režisér
Čestmír Řanda st. - Film: Andersenovy pohádky (TV seriál)
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1968, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1968 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1968 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
kvadratura
Merkur
0°12’
Uran
kvadratura
Venuše
4°50’
Saturn
kvinkunx
S.Uzel
0°17’
Saturn
trigon
Jupiter
3°44’
Saturn
kvadratura
Venuše
2°04’
Saturn
kvinkunx
Luna
0°03’
Saturn
trigon
Slunce
6°12’
Jupiter
opozice
J.Uzel
0°44’
Jupiter
konjunkce
S.Uzel
0°44’
Jupiter
kvadratura
Jupiter
3°16’
Jupiter
trigon
Venuše
1°37’
Jupiter
sextil
Luna
0°23’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
trigon
S.Uzel
4°47’
Černá Luna
sextil
Pluto
0°40’
Černá Luna
sextil
Uran
2°29’
Černá Luna
opozice
Luna
5°08’
Černá Luna
kvinkunx
Slunce
1°07’
Cheirón
kvadratura
Merkur
2°31’
Čestmír Řanda st. - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2007) - Kila hrajou
(1987) - Zuřivý reportér
(1986) - Zlá krev (TV seriál)
(1986) - Pěsti ve tmě
(1986) - Panoptikum města pražského (TV seriál)
(1985) - Synové a dcery Jakuba skláře (TV seriál)
(1985) - Případ Platfus
(1985) - Přezůvky Štěstěny
(1985) - Matka (divadelní záznam)
(1984) - Radosti života
(1984) - Komediant
(1984) - Bambinot (TV seriál)
(1984) - Adam a Eva (TV seriál)
(1983) - Tažní ptáci
(1983) - Nuž, brány dokořán již otevřete...!
(1983) - Létající Čestmír (TV seriál)
(1982) - Tři cesty k domovu
(1982) - Slečna se špatnou pověstí
(1982) - Odstřel
(1982) - Malý pitaval z velkého města (TV seriál)
(1982) - Dynastie Nováků (TV seriál)
(1982) - Dobrá Voda (TV seriál)
(1982) - Daleko od stromu
(1981) - Ubohý pan Kufalt
(1981) - Pohádka o mokrosuchém štěstí
(1981) - Okres na severu (TV seriál)
(1981) - Až já budu velká
(1980) - Starožitníkův krám
(1980) - Soud pana Havleny
(1980) - Nezralé maliny
(1980) - Můj nezdolný lev
(1980) - Docent
(1979) - Zmizení herce Bendy
(1979) - Kentauři
(1979) - Jablko
(1979) - Božská Ema
(1979) - Arabela (TV seriál)
(1978) - Zamřížované zrcadlo
(1978) - Tajemství Ocelového města
(1978) - Stříbrná pila (TV seriál)
(1978) - Rovnice o jedné krásné neznámé
(1978) - Princ a Večernice
(1977) - Vítězný lid
(1977) - Tajemství proutěného košíku (TV seriál)
(1977) - Přikázaný směr jízdy
(1977) - Podivné přátelství herce Jesenia
(1977) - Ikarův pád
(1977) - Honza málem králem
(1977) - Což takhle dát si špenát
(1976) - Ženitba
(1976) - Terezu bych kvůli žádné holce neopustil
(1976) - Paleta lásky
(1976) - Nezbedná pohádka
(1976) - Muž na radnici (TV seriál)
(1976) - Kateřina zlé pověsti
(1976) - Bratránek z Batávie
(1976) - Bouřlivé víno
(1975) - Vlčí halíř
(1975) - Tři muži se žralokem
(1975) - Prodaná nevěsta
(1975) - Nejmladší z rodu Hamrů (TV seriál)
(1975) - Nadívaní hlemýždi po gaskoňsku
(1975) - Matka (TV seriál)
(1975) - Chalupáři (TV seriál)
(1975) - Dvojí svět hotelu Pacifik
(1975) - Dva muži hlásí příchod
(1975) - Bohoušův syn
(1974) - 30 případů majora Zemana (TV seriál)
(1974) - Záhady v Alleghe
(1974) - Večeře
(1974) - Královské řádění
(1974) - Kosmas a paní Božetěcha
(1974) - Konec agenta č. 312
(1974) - Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974) - Jako malé děti
(1974) - Doňa Perfecta
(1973) - Měsíční kámen
(1973) - Dny zrady II.
(1973) - Dny zrady I.
(1972) - Záhada červeného pudru
(1972) - Vychovatel
(1972) - Ukradená bitva
(1972) - Puding a la Chipolatta
(1972) - Modrý koberec
(1972) - Michelup a motocykl
(1972) - Maurův odkaz
(1972) - Lupič Legenda
(1971) - Zlatá hvězda na cestách
(1971) - Zajatec šílenství
(1971) - Sto dukátů za Juana
(1971) - Princ a chuďas
(1971) - Hostinec „U koťátek“ (TV seriál)
(1970) - Ta slepička kropenatá
(1970) - „Pane, vy jste vdova!“
(1970) - Na kometě
(1970) - Mata Hari
(1970) - Mášenka
(1969) - Přehlídce velím já!
(1969) - Kladivo na čarodějnice
(1968) - Učitel a přítel zůstal veřejnosti neznám
(1968) - Ta třetí
(1968) - Stříbrná mošnička
(1968) - „Rakev ve snu viděti...“
(1968) - Pozor, pane Veronese
(1968) - Nejlepší ženská mého života
(1968) - Maratón
(1968) - Maltézský sokol
(1968) - Křesadlo
(1968) - Hříšní lidé města pražského (TV seriál)
(1968) - Andersenovy pohádky (TV seriál)
(1967) - Sedmero krkavců
(1967) - Přísně tajné premiéry
(1967) - Odsouzený z Pinktownu
(1967) - Noc nevěsty
(1967) - Navštívenka
(1967) - Muž, který stoupl v ceně
(1967) - Kolotoč
(1967) - Jegor Bulyčov
(1967) - Jak se krade milión
(1967) - Dita Saxová
(1966) - Ukradená vzducholoď
(1966) - Martin a devět bláznů
(1966) - Lidé z maringotek
(1966) - Kdo chce zabít Jessii?
(1966) - Jak se čerti rojili
(1966) - Dobrodružství Huckleberryho Finna - Král a vévoda
(1966) - Dobrodružství Huckleberryho Finna - Jak jsme osvobozovali Jima
(1965) - Třicet jedna ve stínu
(1965) - Neviditelný
(1965) - Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou
(1965) - Bílá paní
(1964) - Půjčovna talentů
(1964) - Táto, sežeň štěně!
(1964) - Obžalovaný
(1964) - Komedie s Klikou
(1964) - Hvězda zvaná Pelyněk
(1964) - Čintamani & podvodník
(1964) - Bláznova kronika
(1964) - ...a pátý jezdec je Strach
(1963) - Zlaté kapradí
(1963) - Závory
(1963) - Tři veteráni
(1963) - Tři chlapi v chalupě
(1963) - Smrt si říká Engelchen
(1963) - Einstein kontra Babinský
(1962) - Transport z ráje
(1962) - Oranžový měsíc
(1962) - Neomylní
(1961) - Začátek konce
(1961) - Turista
(1961) - Netopýr
(1961) - Dlouhý podzimní den
(1961) - Ďáblova past
(1960) - Bílá spona
(1957) - Bomba
(1953) - Krejčovská povídka
Spoluherci ve filmu "Andersenovy pohádky (TV seriál)":
(*1939) Jaroslav Satoranský
(*1923) Lubomír Lipský st.
(*1946) Jaroslava Obermaierová
(*1912) Nataša Gollová
(*1946) Daniela Kolářová
(*1910) Blanka Waleská
(*1930) Josef Vinklář
(*1948) Jaromír Hanzlík
(*1935) Jaroslav Kepka
(*1918) Josef Bek
(*1932) Ladislav Trojan
(*1918) Svatopluk Beneš
(*1928) Věra Jordánová (režisérka)
(*1940) Růžena Merunková
(*1899) Otomar Korbelář
(*1931) Stanislav Fišer
(*1946) Jaroslava Pokorná
(*1916) Karel Houska
(*1944) Consuela Morávková
(*1946) Josef Čáp
(*1943) Miroslav Saic
(*1805) Hans Christian Andersen (spisovatelská předloha)
Tranzitní horoskop (1968)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
12°19’
-(rychlá)
Luna:
6°03’
-(rychlá)
Merkur:
23°03’
-(rychlá)
Venuše:
4°02’
-(rychlá)
Mars:
0°54’
-(rychlá)
Jupiter:
2°23’
5°40’
Saturn:
28°39’
6°07’
Uran:
13°41’
29°12’
Neptun:
20°21’
25°39’
Pluto:
11°52’
22°51’
S.Uzel:
6°25’
23°58’
Lilith:
17°49’
11°12’
Cheirón:
16°45’
25°35’
Dnes se narodili
Jet Li
(*1963) herec, mistr bojových umění
Klára Issová
(*1979) herečka, dabérka
Rudolf Hess
(*1894) německý nacistický politik
Channing Tatum
(*1980) herec, tanečník
Giorgio Moroder
(*1940) zpěvák, skladatel
Zítra slaví narozeniny
Dáda Patrasová
(*1956) herečka, zpěvačka, moderátorka
Lenka Vlasáková
(*1972) herečka
Ivan Vyskočil
(*1929) spisovatel, dramatik a herec
Leoš Mareš
(*1976) moderátor, herec, zpěvák
Frank Abagnale
(*1948) podvodník, podnikatel a konzultant zachycený v příběhu - Chyť mě, když to dokážeš
Výročí úmrtí dnes mají
Bjørnstjerne Bjørnson
(*1832 - 1910) norský kriticko-realistický prozaik
Masutacu Ójama
(*1923 - 1994) karatista, zakladatel Kyokushin karate
Morihei Uešiba
(*1883 - 1969) zakladatel bojového umění Aikido
Jonathan Demme
(*1944 - 2017) režisér, herec
Michael Bohnen
(*1887 - 1965) operní pěvec
© 2007-2024 Najdise.cz