Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Ilja Prachař, Inženýrská odysea (TV seriál) (1979) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Ilja Prachař (1979): Inženýrská odysea (TV seriál)
- Slunce: Býk
- Životní číslo: 5
- Partnerská shoda
Úmrtí:
Povolání:
herec
Ilja Prachař - Film: Inženýrská odysea (TV seriál)
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1979, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1979 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1979 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
opozice
Cheirón
2°34’
Pluto
sextil
Neptun
1°30’
Pluto
kvinkunx
Uran
1°09’
Pluto
sextil
Jupiter
0°06’
Neptun
trigon
Cheirón
2°49’
Neptun
trigon
Neptun
1°15’
Neptun
kvadratura
Uran
1°24’
Neptun
konjunkce
Jupiter
0°08’
Uran
kvadratura
Neptun
2°07’
Uran
trigon
Uran
0°32’
Uran
opozice
Merkur
1°10’
Saturn
trigon
Slunce
4°01’
Jupiter
opozice
Mars
3°32’
Jupiter
trigon
Luna
5°43’
Jupiter
kvadratura
Slunce
2°54’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
kvadratura
Slunce
0°50’
Cheirón
kvadratura
Mars
1°44’
Cheirón
konjunkce
Slunce
4°42’
Ilja Prachař - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2009) - Ilínek
(2004) - Jak šly dějiny
(2002) - Příběhy slavných (TV seriál)
(1997) - Úsměvy
(1994) - Písař Bartleby
(1994) - Pevnost
(1992) - V Praze bejvávalo blaze
(1992) - Náhrdelník (TV seriál)
(1990) - Zvonokosy
(1990) - Vlci
(1989) - Dobrodružství kriminalistiky (TV seriál)
(1988) - Rodáci (TV seriál)
(1988) - Proces s vrahy Martynové
(1988) - Návrat
(1988) - Lék pod kůži
(1987) - Ve vlaku je šerif
(1987) - Uloupené dětství
(1987) - Třináctý předseda
(1987) - Narozeniny režiséra Z. K.
(1986) - Přijďte k nám na večeři
(1986) - Zlá krev (TV seriál)
(1986) - Stopy zločinu: Otmar čeká spojku
(1986) - Kněžna Libuše
(1986) - Kdo se bojí, utíká
(1986) - Gottwald (TV seriál)
(1986) - Domek u lesa
(1985) - Škola hrou
(1985) - Stopy zločinu: Rezident s flétnou
(1985) - Mlčení Marie Zvoníkové
(1985) - Dobré světlo
(1985) - Černá země (TV seriál)
(1984) - Rozpaky kuchaře Svatopluka (TV seriál)
(1984) - Radosti života
(1984) - Nade mnou země
(1983) - 1. Máj v Národním divadle roku 1898
(1983) - Pasáček z doliny
(1983) - Parcela 60, katastr Lukovice
(1983) - Modrý kosatec
(1983) - Inzerát
(1982) - Zelená je tráva
(1982) - Tři cesty k domovu
(1982) - Slečna se špatnou pověstí
(1982) - Dlouhá bílá stopa (TV seriál)
(1981) - Ubohý pan Kufalt
(1981) - Příjemce platí v dolarech
(1981) - Okres na severu (TV seriál)
(1980) - Signum laudis
(1980) - Nešťastný šafářův dvoreček
(1980) - Královská hra
(1980) - Děti zítřků
(1979) - Ve věci J. R. Oppenheimera
(1979) - Tvář za sklem
(1979) - Postavení mimo hru
(1979) - Osamělý jezdec
(1979) - Nejhezčí příbeh z našeho JZD
(1979) - Král Krysa (divadelní záznam)
(1979) - Kdo přichází před půlnocí
(1979) - Inženýrská odysea (TV seriál)
(1979) - Indiáni z Větrova
(1978) - Zastretý farebný svet
(1978) - Ve znamení Merkura (TV seriál)
(1978) - Stíhán a podezřelý
(1978) - Sázka pro dva
(1978) - Jak se zranit ve službě
(1977) - Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí
(1977) - Stíny horkého léta
(1977) - Stín létajícího ptáčka
(1977) - Podivný výlet
(1977) - Penelopa
(1977) - O moravské zemi
(1976) - Střílej oběma rukama
(1976) - Paleta lásky
(1976) - Hra o jablko
(1976) - Dům Na poříčí
(1975) - Nejmladší z rodu Hamrů (TV seriál)
(1975) - Muži jdou ve tmě
(1975) - Chalupáři (TV seriál)
(1975) - Holka na zabití
(1975) - Aby byla ze všech nejkrásnější
(1974) - 30 případů majora Zemana (TV seriál)
(1974) - Slovácko sa nesúdí (TV seriál)
(1974) - Případ Adler
(1974) - Poslední ples na rožnovské plovárně
(1974) - Musím se ti k něčemu přiznat
(1974) - Motiv pro vraždu
(1974) - Krkonošské pohádky (TV seriál)
(1974) - Královský gambit
(1974) - Hledá se Kurt
(1974) - Co budeme dělat v sobotu
(1974) - Balkón
(1973) - Ze života hmyzu
(1973) - Tajemství zlatého Buddhy
(1973) - Přijela k nám pouť
(1973) - Poklad krále Davida
(1973) - Počkám, až zabiješ
(1973) - Kronika žhavého léta
(1973) - Jakou barvu má láska
(1973) - Horká zima
(1973) - Družina černého pera
(1973) - Dny zrady II.
(1973) - Dny zrady I.
(1973) - Čestné kolo
(1972) - Pohádka o drakovi
(1972) - Medvěd pro hosta
(1972) - Lev je v ulicích
(1972) - Klíč pod rohožkou
(1972) - Ctná paní Lucie (TV seriál)
(1971) - Zázrak v Oužlebičkách
(1971) - Strašidýlko Fanfulínek (TV seriál)
(1971) - Slaměný klobouk
(1971) - Psi a lidé
(1971) - Otcové a děti
(1971) - Lekce
(1971) - Lásky Emanuela Přibyla
(1971) - Kam slunce nechodí...
(1971) - Hlavní přelíčení
(1971) - Bakaláři (TV seriál)
(1970) - Za ranních červánků
(1970) - Psíčci lorda Carltona
(1970) - Jeden z nich je vrah
(1970) - F. L. Věk (TV seriál)
(1970) - Ďábelské líbánky
(1970) - Alexandr Dumas starší (TV seriál)
(1969) - Zabitá neděle
(1969) - Světáci
(1969) - Přehlídce velím já!
(1969) - Po stopách krve
(1969) - Popelka
(1969) - Kladivo na čarodějnice
(1969) - Flirt se slečnou Stříbrnou
(1969) - Alchymista (divadelní záznam)
(1969) - Ach, ta vojna
(1968) - Všichni dobří rodáci
(1968) - Spalovač mrtvol
(1968) - Na Žižkově válečném voze
(1968) - Maltézský sokol
(1968) - Hříšní lidé města pražského (TV seriál)
(1968) - Dreyfusova aféra (TV seriál)
(1968) - České pohádky: Chytrý synek
(1967) - Svatba jako řemen
(1967) - Pohádka z tisíce a jedné noci
(1967) - Odsouzený z Pinktownu
(1967) - Muž, který stoupl v ceně
(1967) - Dita Saxová
(1966) - Bejvávalo
(1966) - Ženu ani květinou neuhodíš
(1966) - Znamení Raka
(1966) - Transit Carlsbad
(1966) - Smrt za oponou
(1966) - Poklad byzantského kupce
(1966) - Lidé z maringotek
(1966) - Dva tygři
(1965) - Zlatá reneta
(1965) - Škola hříšníků
(1965) - Souhvězdí Panny
(1965) - Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou
(1965) - Kůzlátka otevřete...
(1965) - Hrdina má strach
(1965) - Bílá paní
(1965) - Anděl blažené smrti
(1964) - Povídky o dětech
(1964) - ...a pátý jezdec je Strach
(1963) - Král Králů
(1963) - Cesta hlubokým lesem
(1962) - Zámek pro Barborku
(1962) - Transport z ráje
(1962) - Neschovávejte se, když prší
(1962) - Neomylní
(1961) - Zločin na Volavčím jezeře
(1961) - Spadla s měsíce
(1961) - Reportáž psaná na oprátce
(1961) - Pouta
(1961) - Dalskabáty hříšná ves aneb Zapomenutý čert (divadelní záznam)
(1959) - Zkouška pokračuje
(1959) - Rodina Bláhova (TV seriál)
(1959) - Návštěva
(1959) - Král Šumavy
(1957) - Bomba
(1951) - Raději dříve
Spoluherci ve filmu "Inženýrská odysea (TV seriál)":
(*1920) Ferdinand Krůta
(*1939) Jaroslav Satoranský
(*1942) Michal Dočolomanský
(*1949) Eliška Balzerová
(*1924) Libuše Havelková
(*1933) Miriam Hynková
(*1952) Eva Jakoubková
(*1943) Jana Marková
(*1926) Zdenka Procházková
(*1919) Ludmila Roubíková
(*1932) Věra Uzelacová
(*1948) Marta Vančurová
(*1946) Hana Zagorová
(*1930) Petr Haničinec
(*1938) Petr Kostka
(*1947) Jiří Štěpnička
(*1939) Josef Laufer
(*1939) Alois Švehlík
(*1937) Pavel Bobek
(*1922) Jiří Holý
(*1928) Vlastimil Hašek
(*1925) Otto Šimánek
(*1918) Josef Bek
(*1905) Vladimír Hlavatý
(*1931) Oto Ševčík
(*1918) Václav Voska
(*1926) Jiří Adamíra
(*1926) Jiří Vala
(*1929) Ivo Niederle
(*1924) Vladimír Krška
(*1918) Svatopluk Beneš
(*1919) Ota Sklenčka
(*1958) Bohumil Klepl
(*1928) Jiří Císler
(*1932) Viktor Maurer
(*1956) Martin Stropnický
(*1956) Alexej Pyško
(*1923) Josef Langmiler
(*1946) Petr Svojtka
(*1956) Vladislav Beneš
(*1925) Evžen Sokolovský (režisér)
(*1909) Miroslav Homola
(*1939) Jiří Zahajský
(*1922) Jarmila Krulišová
(*1918) Růžena Lysenková
(*1960) Tomáš Juřička
(*1943) Jaroslav Pešice
(*1928) Josef Karlík
(*1953) Ludmila Šafářová
(*1915) Pavel Spálený
(*1921) Oldřich Musil
(*1914) Bedřich Ulrych
(*1924) Karel Hovorka st.
(*1943) Karel Meister ml.
(*1957) Jana Leichtová
(*1944) Jiří Klem
(*1919) Václav Švorc
(*1920) Oldřich Janovský
(*1921) Pavel Pásek
(*1922) Eduard Pavlíček
(*1946) Monika Švábová
(*1929) Václav Stýblo
(*1932) Josef Vondráček
(*1948) Milan Miroslav Livora
(*1919) Václav Král
(*1924) Martin Liška
(*1950) Radka Dulíková
(*1924) Vlastimil Slezák
(*1952) Norina Bobrovská
(*1923) Blanka Blahníková
(*1951) Magda Weigertová
(*1943) Helena Šimková-Malehová
(*1929) Jaroslav Dietl (scénárista)
(*1922) Otmar Mácha (hudební skladatel)
(*1927) Eduard Landisch (kameraman)
Tranzitní horoskop (1979)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
9°51’
-(rychlá)
Luna:
1°12’
-(rychlá)
Merkur:
20°54’
-(rychlá)
Venuše:
25°08’
-(rychlá)
Mars:
3°23’
-(rychlá)
Jupiter:
18°59’
6°56’
Saturn:
28°10’
13°53’
Uran:
20°15’
19°43’
Neptun:
17°35’
18°50’
Pluto:
10°30’
19°06’
S.Uzel:
28°37’
21°11’
Lilith:
4°17’
9°00’
Cheirón:
21°40’
5°08’
Dnes se narodili
Renée Zellweger
(*1969) herečka
Al Pacino
(*1940) herec, scénárista, režisér
Paul Mazursky
(*1930) herec, scénárista, režisér
Josef Dvořák
(*1942) herec, komik
Ella Fitzgerald
(*1917) zpěvačka
Zítra slaví narozeniny
Jet Li
(*1963) herec, mistr bojových umění
Klára Issová
(*1979) herečka, dabérka
Rudolf Hess
(*1894) německý nacistický politik
Channing Tatum
(*1980) herec, tanečník
Giorgio Moroder
(*1940) zpěvák, skladatel
Výročí úmrtí dnes mají
Ginger Rogers
(*1911 - 1995) tanečnice, herečka a zpěvačka
Mario Bava
(*1914 - 1980) herec, režisér, kameraman
Robert Vrchota
(*1920 - 1993) herec
Mike Brant
(*1947 - 1975) zpěvák
Pamela Courson
(*1946 - 1974) zpěvačka
© 2007-2024 Najdise.cz