Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Jacob Grimm, Die Goldene Gans (1951) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Jacob Grimm (1951): Die Goldene Gans
- Slunce: Kozoroh
- Luna: Váhy
- ASC: Panna
- Životní číslo: 8
- Partnerská shoda
Úmrtí:
Povolání:
právník, jazykovědec, sběratel pověstí a pohádek
Jacob Grimm - Film: Die Goldene Gans
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1951, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1951 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1951 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
konjunkce
J.Uzel
3°38’
Pluto
opozice
S.Uzel
3°38’
Pluto
kvadratura
Cheirón
1°02’
Pluto
opozice
Venuše
1°53’
Neptun
trigon
S.Uzel
3°41’
Neptun
kvinkunx
Cheirón
1°05’
Neptun
konjunkce
Neptun
4°51’
Neptun
trigon
Venuše
1°56’
Neptun
kvadratura
Slunce
4°21’
Uran
sextil
Černá Luna
1°45’
Uran
trigon
Jupiter
1°18’
Saturn
trigon
Merkur
1°07’
Jupiter
opozice
Černá Luna
0°46’
Jupiter
konjunkce
Jupiter
1°14’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
kvadratura
Černá Luna
3°56’
Černá Luna
trigon
Pluto
0°53’
Černá Luna
kvadratura
Jupiter
3°29’
Černá Luna
opozice
Mars
3°39’
Cheirón
trigon
J.Uzel
3°02’
Cheirón
sextil
Luna
1°25’
Jacob Grimm - Spisovatelská filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2016) - The Curse of Sleeping Beauty
(2014) - Zloba - Královna černé magie
(2014) - Tři pírka
(2014) - Sleeping Beauty
(2013) - O rybáři a jeho ženě
(2013) - Hansel & Gretel Rocks in 3D!
(2013) - Ďáblovy zlaté vlasy
(2013) - Aschenbrödel und der gestiefelte Kater
(2012) - Sněženka a Růženka
(2012) - O Červené Karkulce
(2012) - Kosmáček
(2012) - Honzíček a Grétička
(2011) - Željesboj
(2011) - Popelka
(2011) - Jorinda a Joringel
(2011) - Jak princezny po nocích tancovaly
(2011) - Hvězdné tolary
(2010) - Popelka
(2010) - Na vlásku
(2010) - Modrá lucerna
(2010) - Král zlodějů
(2009) - Šípková Růženka
(2009) - Sněhurka
(2009) - Rampelník
(2009) - Princezna Husopaska
(2009) - Krásná Locika
(2009) - Kocour v botách
(2009) - Chytrá horákyně
(2009) - Brémští muzikanti
(2008) - Žabí král aneb Železný Jindřich
(2008) - Stolečku, prostři se!
(2008) - Paní Zima
(2008) - O statečném krejčíkovi
(2008) - Král Drozdí brada
(2008) - Dornröschen
(2008) - Bratříček a sestřička
(2007) - Trois contes merveilleux
(2007) - Rumpelstilzchen
(2007) - Red Riding Hood
(2007) - Hansel and Gretel
(2005) - Jeníček a Mařenka
(2005) - Der Fischer und seine Frau
(2005) - Červená Karkulka
(2001) - Zimní pohádka
(1999) - Šťastný Honza
(1999) - Puss in Boots
(1997) - Sněhurka - Příběh hrůzy
(1997) - Perníková chaloupka: O Jeníčkovi a Mařence
(1997) - Čtyři nebojsové
(1996) - Adventures from the Book of Virtues (TV seriál)
(1995) - Sněhurka a 7 trpaslíků
(1994) - Shirayuki hime no densetsu (TV seriál)
(1992) - Sněhurka
(1992) - Kráska a zvíře
(1991) - Žabí princ
(1990) - Šípková Růženka
(1990) - Gato de Botas Extraterrestre, O
(1989) - Zvířátka a lupiči
(1989) - Strom pohádek: Dobro a zlo
(1989) - Princezna Husopaska
(1989) - Popelka
(1988) - Sedem jednou ranou
(1988) - Rapunzel oder Der Zauber der Tränen
(1988) - Princ a Železný Jan
(1988) - Die Bremer Stadtmusikanten
(1987) - Žabí král
(1987) - Sněhurka a sedm trpaslíků
(1987) - Rumplcimprcampr
(1987) - Pohádky bratří Grimmů (TV seriál)
(1987) - O živé vodě
(1987) - Jeníček a Mařenka
(1985) - Pohádka o muži s medvědí kůží
(1985) - Perinbaba
(1984) - Halonhakkaaja ja kyyhkynen
(1984) - Schneeweißchen und Rosenrot
(1984) - Pohádky bratří Grimmů a příběhy z pohádkových knih (TV seriál)
(1984) - O princezně, která všechno viděla
(1984) - Král Drozdí brada
(1982) - Princ se lví hřívou
(1982) - Hansel and Gretel
(1982) - Faerie Tale Theatre (TV seriál)
(1981) - Hänsel und Gretel
(1980) - Kmotříček smrt
(1979) - Sněženka a Růženka
(1979) - Histórias Que Nossas Babás Não Contavam
(1979) - Die Bremer Stadtmusikanten
(1978) - Der Meisterdieb
(1978) - Jorinde en Joringel
(1978) - The Dancing Princesses
(1978) - The Dancing Princesses
(1977) - Die Zertanzten Schuhe
(1977) - Der Wolf und die sieben Geißlein
(1977) - Sekai meisaku dôwa: Hakuchou no ouji
(1977) - O čertovi a třech zlatých vlasech
(1976) - Modré světlo
(1976) - Kocour v botách 2: Cesta kolem světa
(1976) - Hans im Glück
(1973) - Die Kluge Susanne
(1973) - Askepot
(1972) - The Pied Piper
(1972) - Nevděk světem vládne
(1972) - The Muppet Musicians of Bremen
(1972) - König Drosselbart
(1972) - The ABC Saturday Superstar Movie (TV seriál)
(1971) - Šípková Růženka
(1971) - Quatro Chaves Magicas, As
(1971) - Der Arme Müllerbursch und das Kätzchen
(1969) - Der Nachtigallenwald
(1969) - Chytrost nejsou žádné čáry
(1969) - Hansel y Gretel
(1969) - Grimms Märchen von lüsternen Pärchen
(1969) - Bremenskije muzykanty
(1968) - Die Geschichte vom tapferen Schneiderlein
(1968) - Die Bremer Stadtmusikanten
(1967) - Sneeuwwitje
(1966) - Tischlein, deck dich...
(1966) - Fantasía... 3
(1965) - Jackanory
(1965) - König Drosselbart
(1964) - Das Tapfere Schneiderlein
(1964) - NET Playhouse (TV seriál)
(1964) - Die Goldene Gans
(1964) - Famous Adventures of Mr. Magoo (TV seriál)
(1963) - Von einem der auszog, das Gruseln zu lernen
(1963) - Frau Holle
(1962) - The Wonderful World of the Brothers Grimm
(1962) - Schneewittchen
(1962) - Rumpelstilzchen
(1962) - König Drosselbart
(1961) - Schneewittchen
(1961) - The Magic Fountain
(1961) - Frau Holle
(1960) - Das Zaubermännchen
(1960) - Das Tapfere Schneiderlein
(1960) - Das Hölzerne Kälbchen
(1960) - Hans en Grietje
(1959) - Die Bremer Stadtmusikanten
(1958) - Unser Sandmännchen (TV seriál)
(1958) - Shirley Temple's Storybook (TV seriál)
(1958) - O Palečkovi
(1958) - Jorinde und Joringel
(1957) - Der Wolf und die sieben jungen Geißlein
(1957) - Das Singende, klingende Bäumchen
(1957) - Die Gänsemagd
(1956) - Tischlein, deck dich
(1956) - Tischlein, deck dich
(1956) - Das Tapfere Schneiderlein
(1956) - Die Heinzelmännchen
(1955) - Schneewittchen und die sieben Zwerge
(1955) - Schneeweisschen und Rosenrot
(1955) - Rumpelstilzchen
(1955) - Der Gestiefelte Kater
(1955) - Dornröschen
(1955) - Der Teufel mit den drei goldenen Haaren
(1955) - Aschenputtel
(1954) - The Three Wishes
(1954) - Snow White and Rose Red
(1954) - The Sleeping Beauty
(1954) - Rotkäppchen
(1954) - Puss in Boots
(1954) - Producers' Showcase (TV seriál)
(1954) - König Drosselbart
(1954) - Hänsel und Gretel
(1954) - Hänsel und Gretel
(1954) - Hansel and Gretel
(1954) - The Gallant Little Tailor
(1954) - The Frog Prince
(1954) - Frau Holle
(1954) - Der Froschkönig
(1954) - Cinderella
(1953) - Rotkäppchen
(1953) - Lumikki ja 7 jätkää
(1953) - Brüderchen und Schwesterchen
(1952) - Duhový most
(1951) - Die Goldene Gans
(1949) - Prinsessa Ruusunen
(1949) - Hans im Glück
(1948) - Frau Holle
(1945) - Blancanieves y el príncipe azul
(1944) - Die Goldene Gans
(1943) - Coal Black and de Sebben Dwarfs
(1940) - Die Verzauberte Prinzessin
(1938) - Tischlein deck Dich, Esel streck Dich, Knüppel aus dem Sack
(1937) - Sněhurka a sedm trpaslíků
(1937) - Sedmero krkavců
(1936) - Hans im Glück
(1935) - Der Graf von Carabas
(1934) - Puss in Boots
(1933) - Snow-White
(1922) - Puss in Boots
(1922) - The Four Musicians of Bremen
(1922) - Dornröschen
(1922) - Aschenputtel
(1917) - The Babes in the Woods
(1916) - Snow White
(1916) - Snow White
(1910) - La Petite Blanche-Neige
(1906) - Frau Holle
Tranzitní horoskop (1951)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
15°04’
-(rychlá)
Luna:
27°35’
-(rychlá)
Merkur:
3°23’
-(rychlá)
Venuše:
21°22’
-(rychlá)
Mars:
13°10’
-(rychlá)
Jupiter:
6°01’
4°47’
Saturn:
24°58’
2°15’
Uran:
14°21’
7°19’
Neptun:
14°34’
19°25’
Pluto:
10°24’
19°28’
S.Uzel:
23°07’
22°45’
Lilith:
5°34’
9°30’
Cheirón:
20°31’
26°09’
Domy:
Nativní
1. ASC:
24°28’
4. IC:
22°55’
7. DSC:
24°28’
10. MC:
22°55’
Dnes se narodili
Anthony Quinn
(*1915) herec
John Hannah
(*1962) herec
Shirley Temple
(*1928) herečka, politička
Michael Moore
(*1954) kontroverzní režisér, scénárista
Kendži Kawai
(*1957) japonský hudební skladatel
Zítra slaví narozeniny
Shirley MacLaine
(*1934) herečka
Barbra Streisand
(*1942) herečka, zpěvačka, režisérka
Kelly Clarkson
(*1982) herečka, zpěvačka, textařka
Juraj Mokrý
(*1977) herec, moderátor, bavič
Aidan Gillen
(*1968) herec
Výročí úmrtí dnes mají
Boris Jelcin
(*1931 - 2007) prezident ruské federace
John Mills
(*1908 - 2005) herec
William Wordsworth
(*1770 - 1850) básník
Bertus Aafjes
(*1914 - 1993) nizozemský spisovatel a básník
Jules Amédée Barbey d'Aurevilly
(*1808 - 1889) francouzský spisovatel
© 2007-2024 Najdise.cz