Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Pavel Landovský, Zlatá mříž (1999) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Pavel Landovský (1999): Zlatá mříž
- Slunce: Panna
- Životní číslo: 3
- Partnerská shoda
Úmrtí:
10.10.2014
(Příčina: Infarkt)
Povolání:
herec, dramatik
Pavel Landovský - Film: Zlatá mříž
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1999, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1999 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1999 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
kvinkunx
Uran
0°09’
Pluto
sextil
Venuše
0°24’
Neptun
kvadratura
Černá Luna
3°29’
Neptun
opozice
Pluto
2°48’
Neptun
opozice
Luna
1°11’
Uran
kvadratura
Uran
1°41’
Uran
trigon
Venuše
2°15’
Uran
trigon
Merkur
3°20’
Saturn
trigon
S.Uzel
2°40’
Saturn
opozice
Černá Luna
0°48’
Saturn
kvadratura
Pluto
1°30’
Saturn
kvadratura
Luna
3°06’
Jupiter
kvadratura
Cheirón
1°06’
Jupiter
konjunkce
Saturn
2°50’
Jupiter
opozice
Slunce
3°27’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
opozice
Uran
3°21’
Cheirón
kvinkunx
J.Uzel
0°05’
Cheirón
trigon
Pluto
1°04’
Cheirón
trigon
Luna
0°31’
Pavel Landovský - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2016) - Smrtelné historky
(2014) - Magický Činoherní klub (TV seriál)
(2014) - Československý filmový zázrak (TV seriál)
(2014) - Bastardi (TV seriál)
(2013) - Hoteliér
(2012) - Bastardi 3
(2011) - 13. komnata Ivana Palúcha
(2011) - Westernstory
(2011) - Odcházení
(2010) - TOP STAR Extra
(2010) - Film o filmu: Adelheid
(2009) - Zlatá šedesátá (TV seriál)
(2009) - Občan Havel přikuluje
(2009) - Neobyčejné životy (TV seriál)
(2009) - Stínu neutečeš
(2008) - Český lev 2007
(2008) - 13. komnata Pavla Landovského
(2008) - Samotářka Míla
(2008) - Po stopách hvězd (TV seriál)
(2008) - Cesta do Vídně
(2008) - Setkání v Praze, s vraždou
(2008) - Nestyda
(2007) - Občan Havel
(2007) - Chyťte doktora
(2006) - Předčasná úmrtí: Široká duše
(2006) - Fenomén Hrádeček aneb Duchové pod Břečtejnem
(2006) - Vratné lahve
(2005) - To nevymyslíš! (TV seriál)
(2004) - Uvolněte se, prosím
(2004) - Řekněte mi, kdo to je
(2004) - Nadměrné maličkosti: Stavovské rozdíly
(2004) - Nadměrné maličkosti: Čas grundlí
(2004) - Kousek nebe
(2003) - O svatební krajce
(2002) - Tváře českého filmu
(2002) - Jak na to...
(2002) - Já a moji synové...
(2002) - Ředitel zeměkoule
(2002) - Únos domů
(2001) - Na kus řeči
(2001) - Nevyjasněná úmrtí: Já se tam vrátím
(2001) - Milan Hlavsa a Plastic People of the Universe
(2001) - Vzpoura
(2001) - Pravdivý příběh Antonie Pařízkové, lehké holky s dobrým srdcem
(2001) - Panenka proti zbytku světa
(2001) - Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko
(2000) - Kaviareň "u filipa"
(2000) - Po cestě pustým lesem
(2000) - Anděl Exit
(1999) - Zlatá mříž
(1999) - Čtveráci
(1999) - Občan Karel Kryl
(1999) - Fenomén Kohout
(1999) - Vše pro dámu
(1999) - Speciální jednotka
(1999) - Policajti z předměstí (TV seriál)
(1999) - Hotel Herbich (TV seriál)
(1998) - Nikdo není dokonalý
(1998) - Lanďák
(1997) - Úsměvy
(1997) - Silvestrovské sny Jiřiny Bohdalové
(1997) - Zdivočelá země (TV seriál)
(1997) - Stůj, nebo se netrefím!
(1997) - Nejasná zpráva o konci světa
(1997) - Cesta pustým lesem
(1995) - Válka barev
(1995) - Kresleno z paměti
(1995) - Hazard
(1994) - Amerika
(1992) - Černí baroni
(1991) - Proč Havel?
(1990) - Hovory H ještě po dvaceti letech
(1990) - Wilhelm Tell
(1990) - V žáru královské lásky
(1990) - Mikrofon zleva, Tome aneb Waterloo
(1990) - Der Kaufmann von Venedig
(1990) - Audience
(1989) - Svobodné divadlo
(1989) - Follow Me
(1988) - Nesnesitelná lehkost bytí
(1985) - Via Mala (TV seriál)
(1984) - Die Försterbuben
(1984) - Eläköön, itsemurhaaja
(1984) - Der Bulle & das Mädchen
(1983) - Ucho
(1983) - Psí dostihy
(1982) - Tüchtigen gehört die Welt, Den
(1981) - Inventura
(1981) - Sommergäste
(1981) - Ragtime
(1981) - Kopfstand
(1980) - Nápady svaté Kláry
(1980) - Die Jahre vergehen
(1979) - Play Macbeth (divadelní záznam)
(1976) - Stříbrný jaguár (divadelní záznam)
(1976) - Desať percent nádeje
(1972) - V ponorkovém pásmu
(1972) - Pan Tau a taxikář
(1971) - A kdo je vinen?
(1971) - Touha Sherlocka Holmese
(1971) - Slaměný klobouk
(1971) - Silvestrovské kousky Františka Housky
(1971) - Revizor (divadelní záznam)
(1971) - Lásky Emanuela Přibyla
(1971) - Konec draka Kusodrápa
(1971) - Hry lásky šálivé
(1970) - Dobrý večer s Waldemarem
(1970) - Svatby pana Voka
(1970) - Podezření
(1970) - Nejsem chmýrko na bodláku
(1970) - Neboť nevědí, co činí
(1970) - Námluvy komtesy Gladioly aneb Přistání ve skleníku
(1970) - F. L. Věk (TV seriál)
(1970) - Fantom operety (TV seriál)
(1970) - Byly noci májové
(1969) - Utrpení mladého Boháčka
(1969) - Případ pro začínajícího kata
(1969) - Pan Tau (TV seriál)
(1969) - Nezvaný host
(1969) - Nechcete jet do Bembrly?
(1969) - Já, truchlivý Bůh
(1969) - Hrozné děti
(1969) - Houslista
(1969) - Flirt se slečnou Stříbrnou
(1969) - Brýle
(1969) - Bližní na tapetě: Nactiutrhač
(1969) - Ach, ta vojna
(1969) - Adelheid
(1968) - „Rakev ve snu viděti...“
(1968) - Hříšní lidé města pražského (TV seriál)
(1968) - Farářův konec
(1967) - Zázračný hlavolam
(1967) - Údolí včel
(1967) - Svatba jako řemen
(1967) - Soukromá vichřice
(1967) - Piknik
(1967) - Pension pro svobodné pány
(1967) - Muž, který stoupl v ceně
(1967) - Marketa Lazarová
(1967) - Klec pro dva
(1966) - Bejvávalo
(1966) - Znamení Raka
(1966) - Slečny přijdou později
(1966) - Ostře sledované vlaky
(1965) - Každý mladý muž
(1956) - Dědeček automobil
Spoluherci ve filmu "Zlatá mříž":
(*1925) Jan Skopeček
(*1920) Jiří Sovák
(*1939) Karel Gott
(*1957) Otakar Brousek ml.
(*1946) Rudolf Hrušínský ml.
(*1943) Václav Neckář
(*1923) Lubomír Lipský st.
(*1959) Miro Noga
(*1960) Štefan Skrúcaný
(*1952) Oldřich Navrátil
(*1954) Roman Skamene
(*1965) Michal Suchánek
(*1956) Václav Vydra nejml.
(*1967) Martin Zounar
(*1946) Jaroslava Obermaierová
(*1936) Helena Růžičková
(*1922) Stella Zázvorková
(*1948) Pavel Nový
(*1943) Václav Postránecký
(*1954) Zdena Studenková
(*1931) Jiřina Bohdalová
(*1966) Iveta Bartošová
(*1957) Dana Bartůňková
(*1974) Lucie Benešová
(*1963) Yvetta Blanarovičová
(*1954) Jana Boušková
(*1968) Kateřina Brožová
(*1951) Dana Homolová
(*1972) Markéta Hrubešová
(*1958) Zora Jandová
(*1951) Naďa Konvalinková
(*1967) Kateřina Kornová
(*1968) Michaela Kuklová
(*1972) Sabina Laurinová
(*1956) Dáda Patrasová
(*1955) Jana Paulová
(*1939) Eva Pilarová
(*1941) Marie Rottrová
(*1923) Luba Skořepová
(*1947) Jana Švandová
(*1944) Jana Synková
(*1939) Naďa Urbánková
(*1947) Helena Vondráčková
(*1980) Lucie Vondráčková
(*1946) Hana Zagorová
(*1968) Lucie Zedníčková
(*1959) Zlata Adamovská
(*1930) Petr Haničinec
(*1942) Josef Dvořák
(*1946) Ivan Vyskočil
(*1940) Miloslav Šimek
(*1930) Josef Vinklář
(*1943) Luděk Sobota
(*1939) Josef Laufer
(*1939) Miroslav Moravec
(*1945) Ladislav Potměšil
(*1958) Jaroslav Sypal
(*1961) Jan Čenský
(*1959) Zdeněk Podhůrský
(*1945) Richard Tesařík
(*1932) Radoslav Brzobohatý
(*1950) Pavel Trávníček
(*1937) Jan Přeučil
(*1955) Václav Upír Krejčí
(*1954) Marcel Vašinka
(*1947) Zdeněk Maryška
(*1932) Waldemar Matuška
(*1946) Vlastimil Harapes
(*1932) Ladislav Trojan
(*1974) Kateřina Hrachovcová-Herčíková
(*1960) Marek Vašut
(*1963) Veronika Gajerová
(*1953) Zdeněk Troška
(*1956) Josef Carda
(*1955) Mojmír Maděrič
(*1936) Miloň Čepelka
(*1918) Svatopluk Beneš
(*1943) Ladislav Županič
(*1948) Pavel Soukup
(*1958) Bohumil Klepl
(*1960) Světlana Nálepková
(*1928) Jiří Bruder
(*1929) Vlastimil Bedrna
(*1971) Tomáš Krejčíř
(*1943) František Ringo Čech
(*1976) Monika Absolonová
(*1959) Pavel Kikinčuk
(*1948) Jiří Adamec (režisér)
(*1947) Jiří Krytinář
(*1949) Jiří Korn
(*1964) Sagvan Tofi
(*1979) Michaela Maurerová
(*1951) Vladimír Čech ml.
(*1952) Petra Janů
(*1949) Josef Alois Náhlovský
(*1946) Vlasta Peterková
(*1978) Tereza Duchková
(*1974) Jakub Wehrenberg
(*1971) Zbyněk Fric
Tranzitní horoskop (1999)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
18°33’
-(rychlá)
Luna:
29°53’
-(rychlá)
Merkur:
14°19’
-(rychlá)
Venuše:
8°43’
-(rychlá)
Mars:
20°30’
-(rychlá)
Jupiter:
16°01’
22°00’
Saturn:
19°09’
26°46’
Uran:
9°17’
10°58’
Neptun:
16°35’
1°04’
Pluto:
28°16’
9°07’
S.Uzel:
29°26’
24°22’
Lilith:
27°34’
12°38’
Cheirón:
23°07’
29°21’
Dnes se narodili
Tim Curry
(*1946) herec
Dudley Moore
(*1935) herec
Ashley Judd
(*1968) herečka
Lubomír Lipský st.
(*1923) herec, komik
James Franco
(*1978) herec, scénárista, režisér, model
Zítra slaví narozeniny
Jessica Lange
(*1949) herečka
Carmen Electra
(*1972) herečka, zpěvačka, modelka
Adolf Hitler
(*1889) politik, diktátor, nacista, masový vrah
Heinrich Göbel
(*1818) hodinář, vynálezce, jeden z objevitelů žárovky
Generál Alexandr Ivanovič Lebeď
(*1950) populární ruský voják a politik
Výročí úmrtí dnes mají
George Gordon Byron
(*1788 - 1824) spisovatel, básník
Charles Darwin
(*1809 - 1882) přírodovědec, zakladatel evoluční biologie
Pierre Curie
(*1859 - 1906) francouzský fyzik a chemik
Ladislav Klíma
(*1878 - 1928) prozaik
Václav Erben
(*1930 - 2003) spisovatel, divadelní dramatik, rozhlasový režisér
© 2007-2024 Najdise.cz