Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Mirko Musil, Případ pro zvláštní skupinu (TV seriál) (1989) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Mirko Musil (1989): Případ pro zvláštní skupinu (TV seriál)
- Slunce: Panna
- Životní číslo: 5
- Partnerská shoda
Úmrtí:
Povolání:
herec
Mirko Musil - Film: Případ pro zvláštní skupinu (TV seriál)
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1989, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1989 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1989 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
trigon
Pluto
1°27’
Pluto
trigon
Venuše
3°24’
Pluto
trigon
Luna
3°33’
Neptun
opozice
Pluto
3°09’
Uran
sextil
Mars
2°16’
Uran
trigon
Slunce
1°09’
Saturn
trigon
Slunce
2°42’
Jupiter
kvadratura
J.Uzel
4°18’
Jupiter
kvadratura
S.Uzel
4°18’
Jupiter
kvadratura
Mars
2°49’
Jupiter
trigon
Merkur
0°04’
Jupiter
kvadratura
Slunce
6°14’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
kvinkunx
Cheirón
1°27’
Černá Luna
konjunkce
Merkur
0°50’
Cheirón
trigon
Mars
4°18’
Cheirón
sextil
Slunce
0°53’
Mirko Musil - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(1998) - Zkřížené meče
(1998) - Hřích faráře Ondřeje
(1997) - Ptačí král
(1997) - Králův šašek
(1997) - Arrowsmith (TV seriál)
(1996) - Slavík
(1996) - O kováři Básimovi
(1996) - Konto separato
(1995) - Malostranské humoresky
(1994) - V erbu lvice
(1994) - Štace
(1994) - O zvířatech a lidech (TV seriál)
(1994) - Měsíční údolí
(1994) - Maigretova trpělivost
(1993) - Maigret se brání
(1993) - Deset malých běloušků
(1993) - Česká soda (TV seriál)
(1993) - Catherine Courage
(1992) - Přítelkyně z domu smutku (TV seriál)
(1991) - Variácie slávy
(1991) - Ten lokaj
(1991) - Pofoukej mi jahody
(1991) - Le flic de Moscou (TV seriál)
(1989) - Případy podporučíka Haniky (TV seriál)
(1989) - Případ pro zvláštní skupinu (TV seriál)
(1989) - Dobrodružství kriminalistiky (TV seriál)
(1989) - Dlouhá míle (TV seriál)
(1988) - Na dvoře je kůň, šéfe
(1988) - Lovec senzací
(1988) - Chlapci a chlapi (TV seriál)
(1988) - Druhý dech (TV seriál)
(1987) - Zuřivý reportér
(1987) - Pravidlá kruhu
(1987) - O princezně Jasněnce a létajícím ševci
(1987) - Jeskyně
(1987) - Drátenická pohádka
(1987) - Copak je to za vojáka...
(1987) - Balónová pohádka
(1986) - Zlá krev (TV seriál)
(1986) - O Popelákovi
(1986) - My holky z městečka (TV seriál)
(1986) - Lev s bílou hřívou
(1986) - Každý má svůj den
(1986) - Gottwald (TV seriál)
(1985) - Zátah
(1985) - Synové a dcery Jakuba skláře (TV seriál)
(1985) - Stalo se jedné neděle
(1985) - Slavné historky zbojnické (TV seriál)
(1985) - Piesočná potvorka (TV seriál)
(1985) - Mravenci nesou smrt
(1985) - Já nejsem já
(1985) - Havárie
(1984) - Tři princezny tanečnice
(1984) - Šéfe, jdeme na to!
(1984) - Fešák Hubert
(1983) - Tři veteráni
(1983) - Oči pro pláč
(1983) - Létající Čestmír (TV seriál)
(1983) - Jako kníže Rohan
(1982) - Tři spory: Spor dramaturga Stroupežnického
(1982) - Srdečný pozdrav ze zeměkoule
(1982) - Plaché příběhy
(1982) - Malý pitaval z velkého města (TV seriál)
(1982) - Králíci s moudrýma očima
(1982) - Hlavní výhra
(1982) - Dynastie Nováků (TV seriál)
(1982) - Dlouhá bílá stopa (TV seriál)
(1982) - Daleko od stromu
(1981) - Víkend bez rodičů
(1981) - Tajemství hradu v Karpatech
(1981) - Okres na severu (TV seriál)
(1981) - Hodina života
(1981) - A na konci je začátek
(1980) - Nevěsta k zulíbání
(1980) - Muž přes palubu
(1980) - Kluci z bronzu
(1980) - Co je doma, to se počítá, pánové...
(1979) - Tři od moře
(1979) - Poslední koncert
(1979) - Poprask na silnici E 4
(1979) - Osamělý jezdec
(1979) - Lásky mezi kapkami deště
(1979) - Drsná Planina
(1979) - Dnes v jednom domě (TV seriál)
(1979) - Čas pracuje pro vraha
(1979) - Arabela (TV seriál)
(1978) - Tajemství Ocelového města
(1978) - Sněhurka
(1978) - Lvi salónů
(1978) - „Já už budu hodný, dědečku!“
(1978) - Etudy do skicáku
(1978) - Čistá řeka
(1977) - Žena za pultem (TV seriál)
(1977) - Osada Havranů
(1977) - Koncert pro mantinely
(1977) - Jen ho nechte, ať se bojí
(1977) - Hop - a je tu lidoop
(1977) - Honza málem králem
(1977) - Hněv
(1977) - Adéla ještě nevečeřela
(1976) - Parta hic
(1976) - Paleta lásky
(1976) - Odysseus a hvězdy
(1976) - Kufr
(1976) - Bratránek z Batávie
(1976) - Běž, ať ti neuteče
(1975) - Tam, kde hnízdí čápi
(1975) - Tak láska začíná...
(1975) - Škaredá dědina
(1975) - Plavení hříbat
(1975) - Páni kluci
(1975) - Nevěsta s nejkrásnějšíma očima
(1975) - Letní romance
(1975) - Když Praha povstala
(1975) - Chalupáři (TV seriál)
(1975) - Cirkus v cirkuse
(1975) - Akce v Istanbulu
(1974) - 30 případů majora Zemana (TV seriál)
(1974) - Sedmého dne večer
(1974) - Osud jménem Kamila
(1974) - Na startu je delfín
(1974) - Muž z Londýna
(1974) - Kvočny a Král
(1974) - Kdo hledá, najde
(1974) - Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974) - Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974) - Hvězda padá vzhůru
(1974) - Dvacátý devátý
(1974) - Drahé tety a já
(1973) - Známost sestry Aleny
(1973) - Tři nevinní
(1973) - Neználkovy příhody (TV seriál)
(1973) - Maturita za školou
(1973) - Lesní panna
(1972) - Štědrý večer pana rady Vacátka
(1972) - Slepé střevo
(1972) - Pan Tau v cirkusu
(1972) - Pan Tau to zařídí
(1972) - Lupič Legenda
(1972) - Aféry mé ženy
(1971) - Zajatec šílenství
(1971) - Strašidýlko Fanfulínek (TV seriál)
(1971) - My tři a pes z Pětipes
(1971) - Moderní byt
(1971) - Klíč
(1971) - Kat nepočká
(1971) - Kam slunce nechodí...
(1970) - Pinocchiova dobrodružství II.
(1970) - Pěnička a Paraplíčko
(1970) - Partie krásného dragouna
(1970) - Pan Tau a Claudie
(1970) - F. L. Věk (TV seriál)
(1970) - Bližní na tapetě: Šprýmař
(1970) - Alexandr Dumas starší (TV seriál)
(1969) - Zabil jsem Einsteina, pánové...
(1969) - Světáci
(1969) - Slasti Otce vlasti
(1969) - Pan Tau (TV seriál)
(1969) - Odvážná slečna
(1969) - Krimi revue
(1969) - Hrozné děti
(1969) - Flirt se slečnou Stříbrnou
(1969) - Dobrodružství šesti trampů (TV seriál)
(1968) - Šíleně smutná princezna
(1968) - Sňatky z rozumu (TV seriál)
(1968) - Nejlepší ženská mého života
(1968) - Hříšní lidé města pražského (TV seriál)
(1967) - Soud pana Havleny
(1967) - Přísně tajné premiéry
(1967) - Happy end
(1967) - Dita Saxová
(1967) - Čtyři v kruhu
(1966) - Transit Carlsbad
(1966) - Svatební cesta aneb Ještě ne, Evžene!
(1966) - Lidé z maringotek
(1966) - Flám
(1966) - Doktor a běsi
(1965) - 5 milionů svědků
(1965) - Třicet jedna ve stínu
(1965) - Délka polibku devadesát
(1964) - Místenka bez návratu
(1964) - Hvězda zvaná Pelyněk
(1964) - ...a pátý jezdec je Strach
(1963) - Začít znova
(1963) - Na laně
(1963) - Máte doma lva?
(1963) - Král Králů
(1963) - Einstein kontra Babinský
(1962) - Zelené obzory
(1962) - Zámek pro Barborku
(1962) - Vánice
(1962) - Tarzanova smrt
(1962) - Potíže s kulturou
(1962) - Neschovávejte se, když prší
(1962) - Černá dynastie
(1961) - Reportáž psaná na oprátce
(1961) - Kohout plaší smrt
(1961) - Každá koruna dobrá
(1961) - Cesta do věku petrolejových lamp
(1960) - Zlepšovák
Spoluherci ve filmu "Případ pro zvláštní skupinu (TV seriál)":
(*1930) Jiří Hálek
(*1923) Jiří Lír
(*1949) Jiří Schmitzer
(*1920) Ferdinand Krůta
(*1923) Ladislav Šimek
(*1922) Miloš Kopecký
(*1934) Josef Somr
(*1966) Stanislav Aubrecht
(*1947) Vítězslav Jandák
(*1937) Jiří Kodet
(*1954) Roman Skamene
(*1965) Michal Suchánek
(*1953) Taťjana Medvecká
(*1946) Jaroslava Obermaierová
(*1922) Josef Větrovec
(*1949) Pavel Zedníček
(*1930) Blažena Holišová
(*1922) Stella Zázvorková
(*1965) Martin Dejdar
(*1952) Jan Hartl
(*1948) Pavel Nový
(*1949) Eliška Balzerová
(*1931) Jiřina Bohdalová
(*1947) Stanislava Bartošová
(*1925) Božena Böhmová
(*1952) Andrea Čunderlíková
(*1940) Jana Drbohlavová
(*1939) Zuzana Fišárková
(*1913) Ljuba Hermanová
(*1919) Věra Kalendová
(*1935) Miriam Kantorková
(*1929) Alena Kreuzmannová
(*1933) Marcela Martínková
(*1955) Jana Paulová
(*1901) Marie Rosůlková
(*1919) Ludmila Roubíková
(*1923) Luba Skořepová
(*1957) Miluše Šplechtová
(*1945) Evelyna Steimarová
(*1934) Jana Štěpánková
(*1933) Valentina Thielová
(*1920) Věra Tichánková
(*1945) Jana Vaňková
(*1942) Gabriela Wilhelmová
(*1959) Zlata Adamovská
(*1968) Tereza Brodská
(*1961) Zuzana Bydžovská
(*1942) Jiřina Jelenská
(*1930) Josef Vinklář
(*1949) Petra Černocká
(*1939) Miroslav Moravec
(*1961) Jan Čenský
(*1939) Alois Švehlík
(*1966) Jiří Langmajer
(*1938) Jiří Krampol
(*1935) Karel Augusta
(*1923) Strýček Jedlička
(*1943) Karel Bělohradský
(*1931) Jan Teplý st.
(*1927) Lubomír Kostelka
(*1927) Otto Lackovič
(*1922) Václav Kotva
(*1936) František Husák
(*1935) Jaroslav Kepka
(*1925) Otto Šimánek
(*1926) Svatopluk Skládal
(*1921) Oldřich Velen
(*1918) Josef Bek
(*1952) Zdeněk Dolanský
(*1920) Zdeněk Dítě
(*1929) Zdeněk Ornest
(*1920) Zdeněk Řehoř
(*1935) Zdeněk Srstka
(*1918) Martin Růžek
(*1963) Karel Greif
(*1930) Jaroslav Tomsa
(*1941) Oldřich Vlach
(*1947) Jan Kanyza
(*1930) Ilja Racek
(*1924) Vladimír Salač
(*1964) Jiří Pomeje
(*1932) Jaroslav Dudek (režisér)
(*1958) Dana Batulková
(*1929) Ivo Niederle
(*1918) Lída Vostrčilová
(*1920) Robert Vrchota
(*1940) Jan Hraběta
(*1928) Jiří Císler
(*1959) Miroslav Vladyka
(*1956) Martin Stropnický
(*1922) Soběslav Sejk
(*1912) Bedřich Prokoš
(*1935) Ivanka Devátá
(*1939) Antonín Molčík
(*1931) Adolf Filip
(*1929) Vlastimil Bedrna
(*1931) Stanislav Fišer
(*1928) Miloslav Štibich
(*1964) Veronika Jeníková
Tranzitní horoskop (1989)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
2°56’
-(rychlá)
Luna:
18°07’
-(rychlá)
Merkur:
26°36’
-(rychlá)
Venuše:
17°58’
-(rychlá)
Mars:
29°30’
-(rychlá)
Jupiter:
10°37’
26°41’
Saturn:
28°15’
5°39’
Uran:
20°12’
1°47’
Neptun:
20°36’
9°56’
Pluto:
13°06’
14°34’
S.Uzel:
22°23’
7°45’
Lilith:
17°29’
25°46’
Cheirón:
24°18’
3°49’
Dnes se narodili
Jet Li
(*1963) herec, mistr bojových umění
Klára Issová
(*1979) herečka, dabérka
Rudolf Hess
(*1894) německý nacistický politik
Channing Tatum
(*1980) herec, tanečník
Giorgio Moroder
(*1940) zpěvák, skladatel
Zítra slaví narozeniny
Dáda Patrasová
(*1956) herečka, zpěvačka, moderátorka
Lenka Vlasáková
(*1972) herečka
Ivan Vyskočil
(*1929) spisovatel, dramatik a herec
Leoš Mareš
(*1976) moderátor, herec, zpěvák
Frank Abagnale
(*1948) podvodník, podnikatel a konzultant zachycený v příběhu - Chyť mě, když to dokážeš
Výročí úmrtí dnes mají
Bjørnstjerne Bjørnson
(*1832 - 1910) norský kriticko-realistický prozaik
Masutacu Ójama
(*1923 - 1994) karatista, zakladatel Kyokushin karate
Morihei Uešiba
(*1883 - 1969) zakladatel bojového umění Aikido
Jonathan Demme
(*1944 - 2017) režisér, herec
Michael Bohnen
(*1887 - 1965) operní pěvec
© 2007-2024 Najdise.cz