Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Luba Skořepová, Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Luba Skořepová (1969): Zabil jsem Einsteina, pánové...
- Slunce: Panna
- Životní číslo: 9
- Partnerská shoda
Úmrtí:
Povolání:
herečka, spisovatelka
Luba Skořepová - Film: Zabil jsem Einsteina, pánové...
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1969, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1969 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1969 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
konjunkce
Slunce
2°21’
Neptun
sextil
Slunce
0°19’
Uran
konjunkce
Venuše
3°32’
Saturn
konjunkce
Cheirón
0°54’
Saturn
trigon
Neptun
0°31’
Saturn
opozice
Saturn
1°07’
Saturn
sextil
Luna
2°01’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
sextil
Cheirón
2°16’
Černá Luna
trigon
Saturn
2°03’
Černá Luna
trigon
Luna
5°12’
Černá Luna
kvadratura
Slunce
5°28’
Cheirón
opozice
Venuše
1°21’
Cheirón
opozice
Slunce
1°36’
Luba Skořepová - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2015) - Stopy života - Nejhorší zánět
(2013) - Televizní legendy
(2013) - Sejdeme se na Cibulce
(2013) - Herbář
(2013) - Ceny Thálie 2012
(2013) - Příběhy slavných: Milovník života (TV seriál)
(2013) - Obdarovaná
(2013) - Elegán ve fraku
(2012) - Nejlepší Bakaláři (TV seriál)
(2011) - Tajemství filmových hvězd
(2011) - Světla ramp : Pocta Barrandovu
(2011) - Osobnost na Dvojce
(2011) - Česko na talíři
(2011) - Barrandovský videostop
(2011) - Čapkovy kapsy (TV seriál)
(2010) - VIP zprávy
(2010) - Studio ČT24
(2010) - Show Jana Krause
(2010) - Příběhy slavných: Sukovitá duše
(2010) - Dešťová víla
(2010) - Cukrárna (TV seriál)
(2009) - Ceny Thálie 2008
(2009) - Příběhy slavných: Portrét krásné Dámy
(2009) - Neobyčejné životy (TV seriál)
(2008) - TOP STAR magazín
(2008) - Café X
(2008) - 13. komnata Luby Skořepové
(2008) - Saša
(2008) - Cesta do hlubin Lálovy duše
(2008) - Bouše, Bendl, Cvach a další
(2007) - Pavlač Ester Kočičkové
(2007) - Český Honza
(2006) - Čétéčko
(2006) - Příběhy slavných: Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka (TV seriál)
(2006) - Škodná
(2006) - Příkopy (TV seriál)
(2005) - Všechnopárty
(2005) - Velký mistr malých rolí
(2005) - Dva chrámy Josefa Kemra
(2005) - 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (TV seriál)
(2005) - Náves (TV seriál)
(2004) - Uvolněte se, prosím
(2004) - City Folk
(2004) - Náměstíčko (TV seriál)
(2002) - Divadlo žije!
(2002) - Příběhy slavných (TV seriál)
(2001) - Barvy života
(2001) - Život za lásku
(2001) - Jdu, nevím kam, ale těším se
(2001) - Šípková Růženka (TV seriál)
(2000) - P.F.
(2000) - Cesta z města
(1999) - Zlatá mříž
(1999) - Čtveráci
(1999) - Nenávist
(1999) - Mydlibaba (divadelní záznam)
(1998) - Nikdo není dokonalý
(1998) - Na plovárně
(1998) - Motel Anathema (TV seriál)
(1998) - Milenec lady Chatterleyové
(1998) - Cizinci v čase
(1997) - Úsměvy
(1997) - Ptačí král
(1997) - Brýle
(1996) - Hospoda (TV seriál)
(1995) - Rok na vsi (divadelní záznam)
(1995) - O kumburské Meluzíně
(1995) - Malostranské humoresky
(1995) - Hazard
(1994) - Televizní noviny
(1994) - Studio 6
(1994) - Zapomenuté tváře
(1994) - Příliš hlučná samota
(1993) - Činčin
(1993) - Pozůstalost
(1993) - Nesmrtelná teta
(1993) - Hora jménem Andělská
(1993) - Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál)
(1992) - Studio Kroměříž
(1992) - Uctivá poklona, pane Kohn (TV seriál)
(1992) - Prague
(1991) - Zálety koňského handlíře
(1991) - Tři poudačky
(1991) - Babička a dědeček
(1990) - Takmer ružový príbeh
(1990) - Princezna Slonbidlo
(1990) - O hloupé havířce
(1990) - Byli jsme to my?
(1989) - Stačí stisknout
(1989) - Sedm bílých plášťů
(1989) - Rakovina vůle
(1989) - Případy podporučíka Haniky (TV seriál)
(1989) - Případ pro zvláštní skupinu (TV seriál)
(1989) - Něžný barbar
(1989) - Faust
(1989) - Deník ničemy (divadelní záznam)
(1989) - Bludiště
(1988) - Strom pohádek: Divoké labutě
(1988) - Přejděte na druhou stranu (TV seriál)
(1988) - Opožděná vražda
(1988) - Naděje má hluboké dno
(1988) - Most pro Kláru
(1988) - Malé dějiny jedné rodiny (TV seriál)
(1988) - Amores de Kafka, Los
(1987) - Strom pohádek (TV seriál)
(1987) - Básník
(1986) - Pojďte s námi mezi bohy
(1986) - Hvězdy nad Syslím údolím (TV seriál)
(1986) - Černá punčocha
(1985) - Srdce tepe v operetě
(1985) - Stalo se jedné neděle
(1985) - Případ ukradených vědomostí
(1985) - Dobré světlo
(1985) - Čarovné dědictví
(1984) - Tlustý pradědeček
(1984) - Štěstí
(1984) - Stan
(1984) - Rozpaky kuchaře Svatopluka (TV seriál)
(1984) - Pihulka a Kaňka (TV seriál)
(1984) - O líné Nitce a prstýnku s rubínem
(1983) - Zázračný lékař
(1983) - Schöne Wilhelmine, Die (TV seriál)
(1983) - Rohy
(1983) - O hodném Fridolínovi a zlé Józe
(1983) - Kudláčkova metoda
(1983) - Evo, vdej se!
(1983) - Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
(1982) - Třeboňská pohádka
(1982) - Smrt talentovaného ševce
(1982) - Kočičí hra (divadelní záznam)
(1982) - Jako bychom se ani neznali (divadelní záznam)
(1982) - Doktor z vejminku (TV seriál)
(1982) - Děkuju, pane profesore
(1982) - Bláznivé jaro
(1981) - Jak byste se zachovali
(1981) - Sluníčko na houpačce
(1981) - Kdo chce kam...
(1981) - Člny proti prúdu
(1980) - Sestřičky růží
(1980) - Něco je ve vzduchu
(1980) - Nebojte se na Česnečce
(1980) - Luzie, der Schrecken der Straße (TV seriál)
(1980) - Den samých začátků
(1980) - Co je doma, to se počítá, pánové...
(1979) - Zadržitelný vzestup Arthura Uie (divadelní záznam)
(1979) - Švec Janek v pohádkové zemi
(1979) - Pyžamo
(1979) - Julek
(1979) - Hodinářova svatební cesta korálovým mořem
(1979) - Dnes v jednom domě (TV seriál)
(1979) - Arabela (TV seriál)
(1978) - Šaty po tetě
(1978) - Lvi salónů
(1978) - Jožin
(1978) - „Já už budu hodný, dědečku!“
(1977) - Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí
(1977) - Volání rodu
(1977) - O líném Honzovi
(1977) - Na veliké řece
(1976) - Nezbedná pohádka
(1976) - Jakub
(1976) - Hadrián z Římsů
(1975) - Kabaret U dobré pohody
(1975) - Sarajevský atentát
(1975) - Christoffel von Grimmelshausen abenteuerlicher Simplicissimus, Des (TV seriál)
(1975) - Chalupáři (TV seriál)
(1975) - Beránci a čert (TV seriál)
(1974) - 30 případů majora Zemana (TV seriál)
(1974) - Případ mrtvého muže
(1974) - Noc oranžových ohňů
(1974) - Náš furiant
(1974) - Krejčí Šajtle Dobrodruh
(1973) - Zvony pana Mlácena
(1973) - Zlatovláska
(1973) - Tři nevinní
(1973) - Maturita za školou
(1972) - Duhový luk (TV seriál)
(1972) - Bitva o Hedviku
(1971) - Vodník z kaňky
(1971) - Sto dukátů za Juana
(1971) - Lekce
(1971) - Bakaláři (TV seriál)
(1970) - Tvář pod maskou
(1970) - Pinocchiova dobrodružství II.
(1969) - Zabil jsem Einsteina, pánové...
(1969) - Přehlídce velím já!
(1969) - Den sedmý, osmá noc
(1969) - Bellevue
(1968) - Sňatky z rozumu (TV seriál)
(1968) - Rekviem za kouzelnou flétnu
(1968) - Objížďka
(1968) - Klapzubova jedenáctka (TV seriál)
(1968) - Hříšní lidé města pražského (TV seriál)
(1967) - Pinocchiova dobrodružství
(1966) - Doktor a běsi
(1965) - Odcházeti s podzimem
(1963) - Handlíři
(1962) - Tři chlapi v chalupě (TV seriál)
(1962) - Jejich den
(1961) - Pohled do očí
Spoluherci ve filmu "Zabil jsem Einsteina, pánové...":
(*1930) Jiří Hálek
(*1922) Josef Kemr
(*1923) Jiří Lír
(*1920) Jiří Sovák
(*1940) Petr Čepek
(*1924) Vladimír Hrubý
(*1922) Miloš Kopecký
(*1923) Lubomír Lipský st.
(*1902) Václav Vydra ml.
(*1941) Iva Janžurová
(*1936) Helena Růžičková
(*1922) Stella Zázvorková
(*1940) Jana Brejchová
(*1952) Andrea Čunderlíková
(*1929) Alena Kreuzmannová
(*1947) Regina Rázlová
(*1932) Zuzana Talpová
(*1949) Petra Černocká
(*1932) Radoslav Brzobohatý
(*1938) Jiří Krampol
(*1922) Karel Effa
(*1923) Strýček Jedlička
(*1930) Josef Hajdučík
(*1914) Josef Hlinomaz
(*1927) Otto Lackovič
(*1932) Zdeněk Braunschläger
(*1921) Ivo Gübel
(*1928) Vlastimil Hašek
(*1926) Svatopluk Skládal
(*1921) Oldřich Velen
(*1920) Zdeněk Dítě
(*1905) Vladimír Hlavatý
(*1933) Ivo Palec
(*1921) Jindřich Narenta
(*1929) Václav Štekl
(*1930) Jaroslav Tomsa
(*1930) Jan Pohan
(*1924) Josef Bláha
(*1924) Oldřich Lipský (režisér)
(*1924) Oldřich Lipský (scénárista)
(*1926) Miloš Macourek (scénárista)
(*1931) Jan Libíček
(*1918) Svatopluk Beneš
(*1932) Viktor Maurer
(*1906) Josef Beyvl
(*1919) Jaroslav Štercl
(*1924) Mirko Musil
(*1931) Stanislav Litera
(*1909) Oldřich Lukeš
(*1920) Oldřich Dědek
(*1923) Stella Májová
(*1948) Marcela Nohýnková
(*1890) Josefa Pechlátová
(*1912) Karel Pavlík
(*1921) Jan Maška
(*1891) Antonín Soukup
(*1921) Oldřich Musil
(*1908) Robert Morávek
(*1922) Jan Víšek
(*1935) Hana Houbová
(*1940) Karel Engel
(*1922) Vladimír Navrátil
(*1945) Dana Hlaváčová
(*1916) Václav Halama
(*1932) Theodor Pištěk ml.
(*1910) František Šeba
(*1940) Marta Richterová
(*1943) Jarmila Orlová
(*1936) Karel Vítek st.
(*1942) Jana Sedlmajerová
(*1943) Jarmila Gerlová
(*1957) Vladimír Zátka
(*1938) Ivan Šlapeta (kameraman)
(*1897) Vilém Lipský
(*1939) Jindřich Goetz (scénograf)
(*1924) Vlastimil Hála (hudební skladatel)
(*1926) Josef Nesvadba (spisovatelská předloha)
(*1926) Josef Nesvadba (scénárista)
Tranzitní horoskop (1969)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
27°28’
-(rychlá)
Luna:
16°46’
-(rychlá)
Merkur:
12°15’
-(rychlá)
Venuše:
0°26’
-(rychlá)
Mars:
13°00’
-(rychlá)
Jupiter:
16°39’
5°29’
Saturn:
19°56’
18°48’
Uran:
15°05’
3°59’
Neptun:
19°20’
27°47’
Pluto:
12°17’
25°06’
S.Uzel:
10°23’
4°35’
Lilith:
9°25’
21°59’
Cheirón:
19°42’
29°04’
Dnes se narodili
Jet Li
(*1963) herec, mistr bojových umění
Klára Issová
(*1979) herečka, dabérka
Rudolf Hess
(*1894) německý nacistický politik
Channing Tatum
(*1980) herec, tanečník
Giorgio Moroder
(*1940) zpěvák, skladatel
Zítra slaví narozeniny
Dáda Patrasová
(*1956) herečka, zpěvačka, moderátorka
Lenka Vlasáková
(*1972) herečka
Ivan Vyskočil
(*1929) spisovatel, dramatik a herec
Leoš Mareš
(*1976) moderátor, herec, zpěvák
Frank Abagnale
(*1948) podvodník, podnikatel a konzultant zachycený v příběhu - Chyť mě, když to dokážeš
Výročí úmrtí dnes mají
Bjørnstjerne Bjørnson
(*1832 - 1910) norský kriticko-realistický prozaik
Masutacu Ójama
(*1923 - 1994) karatista, zakladatel Kyokushin karate
Morihei Uešiba
(*1883 - 1969) zakladatel bojového umění Aikido
Jonathan Demme
(*1944 - 2017) režisér, herec
Michael Bohnen
(*1887 - 1965) operní pěvec
© 2007-2024 Najdise.cz