Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Luba Skořepová, Nikdo není dokonalý (1998) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Luba Skořepová (1998): Nikdo není dokonalý
- Slunce: Panna
- Životní číslo: 9
- Partnerská shoda
Úmrtí:
Povolání:
herečka, spisovatelka
Luba Skořepová - Film: Nikdo není dokonalý
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1998, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1998 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1998 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
kvadratura
J.Uzel
3°36’
Pluto
kvadratura
S.Uzel
3°36’
Neptun
trigon
Venuše
1°28’
Neptun
trigon
Slunce
1°29’
Uran
kvadratura
Černá Luna
2°17’
Saturn
kvadratura
Pluto
1°29’
Saturn
kvinkunx
Mars
0°45’
Saturn
opozice
Merkur
1°30’
Jupiter
opozice
Neptun
3°01’
Jupiter
trigon
Saturn
2°24’
Jupiter
konjunkce
Luna
5°34’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
konjunkce
Venuše
1°30’
Černá Luna
konjunkce
Slunce
4°29’
Cheirón
trigon
Pluto
3°16’
Cheirón
kvadratura
Neptun
3°46’
Cheirón
trigon
Uran
0°28’
Cheirón
konjunkce
Jupiter
1°05’
Cheirón
kvadratura
Luna
1°12’
Luba Skořepová - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2015) - Stopy života - Nejhorší zánět
(2013) - Televizní legendy
(2013) - Sejdeme se na Cibulce
(2013) - Herbář
(2013) - Ceny Thálie 2012
(2013) - Příběhy slavných: Milovník života (TV seriál)
(2013) - Obdarovaná
(2013) - Elegán ve fraku
(2012) - Nejlepší Bakaláři (TV seriál)
(2011) - Tajemství filmových hvězd
(2011) - Světla ramp : Pocta Barrandovu
(2011) - Osobnost na Dvojce
(2011) - Česko na talíři
(2011) - Barrandovský videostop
(2011) - Čapkovy kapsy (TV seriál)
(2010) - VIP zprávy
(2010) - Studio ČT24
(2010) - Show Jana Krause
(2010) - Příběhy slavných: Sukovitá duše
(2010) - Dešťová víla
(2010) - Cukrárna (TV seriál)
(2009) - Ceny Thálie 2008
(2009) - Příběhy slavných: Portrét krásné Dámy
(2009) - Neobyčejné životy (TV seriál)
(2008) - TOP STAR magazín
(2008) - Café X
(2008) - 13. komnata Luby Skořepové
(2008) - Saša
(2008) - Cesta do hlubin Lálovy duše
(2008) - Bouše, Bendl, Cvach a další
(2007) - Pavlač Ester Kočičkové
(2007) - Český Honza
(2006) - Čétéčko
(2006) - Příběhy slavných: Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka (TV seriál)
(2006) - Škodná
(2006) - Příkopy (TV seriál)
(2005) - Všechnopárty
(2005) - Velký mistr malých rolí
(2005) - Dva chrámy Josefa Kemra
(2005) - 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (TV seriál)
(2005) - Náves (TV seriál)
(2004) - Uvolněte se, prosím
(2004) - City Folk
(2004) - Náměstíčko (TV seriál)
(2002) - Divadlo žije!
(2002) - Příběhy slavných (TV seriál)
(2001) - Barvy života
(2001) - Život za lásku
(2001) - Jdu, nevím kam, ale těším se
(2001) - Šípková Růženka (TV seriál)
(2000) - P.F.
(2000) - Cesta z města
(1999) - Zlatá mříž
(1999) - Čtveráci
(1999) - Nenávist
(1999) - Mydlibaba (divadelní záznam)
(1998) - Nikdo není dokonalý
(1998) - Na plovárně
(1998) - Motel Anathema (TV seriál)
(1998) - Milenec lady Chatterleyové
(1998) - Cizinci v čase
(1997) - Úsměvy
(1997) - Ptačí král
(1997) - Brýle
(1996) - Hospoda (TV seriál)
(1995) - Rok na vsi (divadelní záznam)
(1995) - O kumburské Meluzíně
(1995) - Malostranské humoresky
(1995) - Hazard
(1994) - Televizní noviny
(1994) - Studio 6
(1994) - Zapomenuté tváře
(1994) - Příliš hlučná samota
(1993) - Činčin
(1993) - Pozůstalost
(1993) - Nesmrtelná teta
(1993) - Hora jménem Andělská
(1993) - Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál)
(1992) - Studio Kroměříž
(1992) - Uctivá poklona, pane Kohn (TV seriál)
(1992) - Prague
(1991) - Zálety koňského handlíře
(1991) - Tři poudačky
(1991) - Babička a dědeček
(1990) - Takmer ružový príbeh
(1990) - Princezna Slonbidlo
(1990) - O hloupé havířce
(1990) - Byli jsme to my?
(1989) - Stačí stisknout
(1989) - Sedm bílých plášťů
(1989) - Rakovina vůle
(1989) - Případy podporučíka Haniky (TV seriál)
(1989) - Případ pro zvláštní skupinu (TV seriál)
(1989) - Něžný barbar
(1989) - Faust
(1989) - Deník ničemy (divadelní záznam)
(1989) - Bludiště
(1988) - Strom pohádek: Divoké labutě
(1988) - Přejděte na druhou stranu (TV seriál)
(1988) - Opožděná vražda
(1988) - Naděje má hluboké dno
(1988) - Most pro Kláru
(1988) - Malé dějiny jedné rodiny (TV seriál)
(1988) - Amores de Kafka, Los
(1987) - Strom pohádek (TV seriál)
(1987) - Básník
(1986) - Pojďte s námi mezi bohy
(1986) - Hvězdy nad Syslím údolím (TV seriál)
(1986) - Černá punčocha
(1985) - Srdce tepe v operetě
(1985) - Stalo se jedné neděle
(1985) - Případ ukradených vědomostí
(1985) - Dobré světlo
(1985) - Čarovné dědictví
(1984) - Tlustý pradědeček
(1984) - Štěstí
(1984) - Stan
(1984) - Rozpaky kuchaře Svatopluka (TV seriál)
(1984) - Pihulka a Kaňka (TV seriál)
(1984) - O líné Nitce a prstýnku s rubínem
(1983) - Zázračný lékař
(1983) - Schöne Wilhelmine, Die (TV seriál)
(1983) - Rohy
(1983) - O hodném Fridolínovi a zlé Józe
(1983) - Kudláčkova metoda
(1983) - Evo, vdej se!
(1983) - Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
(1982) - Třeboňská pohádka
(1982) - Smrt talentovaného ševce
(1982) - Kočičí hra (divadelní záznam)
(1982) - Jako bychom se ani neznali (divadelní záznam)
(1982) - Doktor z vejminku (TV seriál)
(1982) - Děkuju, pane profesore
(1982) - Bláznivé jaro
(1981) - Jak byste se zachovali
(1981) - Sluníčko na houpačce
(1981) - Kdo chce kam...
(1981) - Člny proti prúdu
(1980) - Sestřičky růží
(1980) - Něco je ve vzduchu
(1980) - Nebojte se na Česnečce
(1980) - Luzie, der Schrecken der Straße (TV seriál)
(1980) - Den samých začátků
(1980) - Co je doma, to se počítá, pánové...
(1979) - Zadržitelný vzestup Arthura Uie (divadelní záznam)
(1979) - Švec Janek v pohádkové zemi
(1979) - Pyžamo
(1979) - Julek
(1979) - Hodinářova svatební cesta korálovým mořem
(1979) - Dnes v jednom domě (TV seriál)
(1979) - Arabela (TV seriál)
(1978) - Šaty po tetě
(1978) - Lvi salónů
(1978) - Jožin
(1978) - „Já už budu hodný, dědečku!“
(1977) - Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí
(1977) - Volání rodu
(1977) - O líném Honzovi
(1977) - Na veliké řece
(1976) - Nezbedná pohádka
(1976) - Jakub
(1976) - Hadrián z Římsů
(1975) - Kabaret U dobré pohody
(1975) - Sarajevský atentát
(1975) - Christoffel von Grimmelshausen abenteuerlicher Simplicissimus, Des (TV seriál)
(1975) - Chalupáři (TV seriál)
(1975) - Beránci a čert (TV seriál)
(1974) - 30 případů majora Zemana (TV seriál)
(1974) - Případ mrtvého muže
(1974) - Noc oranžových ohňů
(1974) - Náš furiant
(1974) - Krejčí Šajtle Dobrodruh
(1973) - Zvony pana Mlácena
(1973) - Zlatovláska
(1973) - Tři nevinní
(1973) - Maturita za školou
(1972) - Duhový luk (TV seriál)
(1972) - Bitva o Hedviku
(1971) - Vodník z kaňky
(1971) - Sto dukátů za Juana
(1971) - Lekce
(1971) - Bakaláři (TV seriál)
(1970) - Tvář pod maskou
(1970) - Pinocchiova dobrodružství II.
(1969) - Zabil jsem Einsteina, pánové...
(1969) - Přehlídce velím já!
(1969) - Den sedmý, osmá noc
(1969) - Bellevue
(1968) - Sňatky z rozumu (TV seriál)
(1968) - Rekviem za kouzelnou flétnu
(1968) - Objížďka
(1968) - Klapzubova jedenáctka (TV seriál)
(1968) - Hříšní lidé města pražského (TV seriál)
(1967) - Pinocchiova dobrodružství
(1966) - Doktor a běsi
(1965) - Odcházeti s podzimem
(1963) - Handlíři
(1962) - Tři chlapi v chalupě (TV seriál)
(1962) - Jejich den
(1961) - Pohled do očí
Spoluherci ve filmu "Nikdo není dokonalý":
(*1949) Jiří Schmitzer
(*1925) Jan Skopeček
(*1920) Jiří Sovák
(*1951) Miroslav Donutil
(*1939) Karel Gott
(*1949) Bolek Polívka
(*1920) Vlastimil Brodský
(*1957) Otakar Brousek ml.
(*1938) Jiří Menzel
(*1943) Václav Neckář
(*1946) Ladislav Gerendáš
(*1940) Milan Lasica
(*1941) Július Satinský
(*1942) Michal Dočolomanský
(*1944) Marián Labuda st.
(*1952) Oldřich Navrátil
(*1947) Vítězslav Jandák
(*1937) Jiří Kodet
(*1962) Milan Šimáček
(*1954) Roman Skamene
(*1965) Michal Suchánek
(*1931) Jiří Suchý
(*1956) Václav Vydra nejml.
(*1967) Martin Zounar
(*1962) Simona Chytrová
(*1938) Milena Dvorská
(*1946) Jaroslava Obermaierová
(*1961) Pavel Kříž
(*1951) Tomáš Töpfer
(*1938) Jana Hlaváčová
(*1913) Zita Kabátová
(*1959) Bára Štěpánová
(*1936) Helena Růžičková
(*1922) Stella Zázvorková
(*1955) Oldřich Kaiser
(*1965) Martin Dejdar
(*1957) Jan Jiráň
(*1948) Pavel Nový
(*1952) Jitka Smutná
(*1961) Veronika Žilková Stropnická
(*1943) Václav Postránecký
(*1954) Zdena Studenková
(*1947) Jana Šulcová
(*1944) Jana Altmannová
(*1960) Ivana Andrlová
(*1959) Jitka Asterová
(*1931) Jiřina Bohdalová
(*1966) Iveta Bartošová
(*1963) Yvetta Blanarovičová
(*1949) Dagmar Bláhová
(*1967) Mahulena Bočanová
(*1954) Jana Boušková
(*1953) Hana Čížková
(*1940) Jana Drbohlavová
(*1929) Květa Fialová
(*1955) Veronika Freimanová
(*1938) Věra Galatíková
(*1952) Hana Gregorová
(*1937) Zdena Hadrbolcová
(*1959) Eva Holubová
(*1951) Dana Homolová
(*1958) Deana Horváthová-Jakubisková
(*1948) Iva Hüttnerová
(*1958) Zora Jandová
(*1931) Jiřina Jirásková
(*1935) Miriam Kantorková
(*1970) Barbora Kodetová
(*1951) Naďa Konvalinková
(*1967) Kateřina Kornová
(*1942) Marta Kubišová
(*1968) Michaela Kuklová
(*1972) Sabina Laurinová
(*1949) Kateřina Macháčková
(*1950) Kamila Magálová
(*1971) Dana Morávková
(*1956) Dáda Patrasová
(*1955) Jana Paulová
(*1939) Eva Pilarová
(*1941) Marie Rottrová
(*1955) Milena Steinmasslová
(*1947) Jana Švandová
(*1938) Hana Talpová
(*1947) Lenka Termerová
(*1949) Eva Hudečková
(*1939) Naďa Urbánková
(*1947) Helena Vondráčková
(*1980) Lucie Vondráčková
(*1984) Lucie Křížková Váchová
(*1946) Hana Zagorová
(*1959) Zlata Adamovská
(*1941) Pavlína Filipovská
(*1955) Halina Pawlowská
(*1958) Valérie Zawadská
(*1930) Petr Haničinec
(*1942) Josef Dvořák
(*1946) Ivan Vyskočil
(*1936) Pavel Landovský
(*1930) Josef Vinklář
(*1938) Petr Kostka
Tranzitní horoskop (1998)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
27°28’
-(rychlá)
Luna:
16°46’
-(rychlá)
Merkur:
12°15’
-(rychlá)
Venuše:
0°26’
-(rychlá)
Mars:
13°00’
-(rychlá)
Jupiter:
16°39’
22°21’
Saturn:
19°56’
13°46’
Uran:
15°05’
7°08’
Neptun:
19°20’
28°57’
Pluto:
12°17’
6°46’
S.Uzel:
10°23’
13°41’
Lilith:
9°25’
1°57’
Cheirón:
19°42’
15°33’
Dnes se narodili
Christopher Lambert
(*1957) herec
Terence Hill
(*1939) herec, komik, scénárista, režisér
Eric Idle
(*1943) herec, komik, člen skupiny Monty Python
Martin Frič
(*1902) režisér, scénárista, herec
Brendan Gleeson
(*1955) herec
Zítra slaví narozeniny
Warren Beatty
(*1937) herec, režisér scénárista
Jiří Hrzán
(*1939) herec, zpěvák, bavič
Norah Jones
(*1979) zpěvačka, pianistka
Eric Clapton
(*1945) zpěvák, skladatel, kytarista
Michaela Jílková
(*1968) moderátorka
Výročí úmrtí dnes mají
Miroslav Moravec
(*1939 - 2009) herec
Robert Falcon Scott
(*1868 - 1912) polárník
Carl Orff
(*1895 - 1982) hudební skladatel, autor Carmina Burana
Georges Seurat
(*1859 - 1891) francouzský malíř
Bernard Blier
(*1916 - 1989) herec
© 2007-2024 Najdise.cz