Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Ota Sklenčka, Úsměvy (1997) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Ota Sklenčka (1997): Úsměvy
- Slunce: Střelec
- Životní číslo: 6
- Partnerská shoda
Úmrtí:
Povolání:
herec
Ota Sklenčka - Film: Úsměvy
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1997, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1997 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1997 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
konjunkce
Černá Luna
2°14’
Pluto
trigon
Cheirón
1°55’
Pluto
konjunkce
Merkur
0°38’
Neptun
trigon
J.Uzel
3°47’
Neptun
sextil
Luna
2°13’
Uran
sextil
Cheirón
0°48’
Uran
sextil
Merkur
1°44’
Saturn
konjunkce
Cheirón
1°07’
Saturn
trigon
Merkur
3°40’
Saturn
kvadratura
Slunce
4°49’
Jupiter
trigon
J.Uzel
2°14’
Jupiter
sextil
S.Uzel
2°14’
Jupiter
sextil
Luna
0°40’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
kvadratura
J.Uzel
1°33’
Černá Luna
kvadratura
S.Uzel
1°33’
Černá Luna
konjunkce
Jupiter
3°39’
Černá Luna
kvadratura
Luna
3°07’
Černá Luna
trigon
Slunce
5°03’
Cheirón
trigon
Uran
1°45’
Ota Sklenčka - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2009) - Ota Sklenčka: Ryba života
(2002) - Příběhy slavných (TV seriál)
(1997) - Úsměvy
(1993) - Pozvání na večeři
(1993) - Pomalé šípy (TV seriál)
(1992) - Uctivá poklona, pane Kohn (TV seriál)
(1992) - Helimadoe
(1991) - Útěk do vězení
(1991) - Pilát Pontský, onoho dne
(1991) - Hřbitov pro cizince
(1990) - Svědek umírajícího času
(1989) - Vážení přátelé, ano
(1989) - Letící delfín (TV seriál)
(1989) - Faust
(1989) - Dobrodružství kriminalistiky (TV seriál)
(1989) - Člověk proti zkáze
(1988) - Vianoce Adama Boronču
(1988) - Třetí táta
(1988) - Rodáci (TV seriál)
(1988) - Prokletí domu Hajnů
(1988) - Malé dějiny jedné rodiny (TV seriál)
(1988) - Lékaři
(1988) - Český pekáč
(1987) - Křeček v noční košili (TV seriál)
(1987) - Dům na Sahaře
(1987) - Bratři
(1986) - Zlá krev (TV seriál)
(1986) - Velká filmová loupež
(1986) - Statečný Azmun
(1986) - Ruce
(1986) - Peníze a krev
(1986) - Panoptikum města pražského (TV seriál)
(1986) - Ohnivé ženy se vracejí
(1986) - Jsi krásná
(1986) - Gottwald (TV seriál)
(1986) - Domek u lesa
(1985) - Václava Kašpara den pátý
(1985) - Případ Platfus
(1985) - O mrtvých jen dobře
(1985) - Marné cesty holubů
(1985) - Křídlovka pro Majoránka
(1985) - Havárie v zámeckém parku
(1985) - Experiment Eva
(1985) - Drahý Bedřichu
(1985) - Barvy na výběr
(1984) - Sanitka (TV seriál)
(1984) - Radosti života
(1984) - Prodloužený čas
(1984) - Pod maskou
(1984) - Křižovatka
(1984) - Bambinot (TV seriál)
(1984) - Atomová katedrála
(1984) - Adam a Eva (TV seriál)
(1983) - Záchvěv strachu
(1983) - Putování Jana Amose
(1983) - Pod nohama nebe
(1983) - Nuž, brány dokořán již otevřete...!
(1983) - Lekár umierajúceho času (TV seriál)
(1983) - Klíče
(1983) - Dvě noci s císařem
(1983) - Duch soudce Pauknera
(1982) - Tři cesty k domovu
(1982) - Třetí princ
(1982) - Šílený kankán
(1982) - Sny o Zambezi
(1982) - Poslední propadne peklu
(1982) - Plášť Marie Terezie
(1982) - O labuti
(1982) - Malý pitaval z velkého města (TV seriál)
(1982) - Krakonoš a ovčák
(1982) - Dobrá Voda (TV seriál)
(1982) - Děkuju, pane profesore
(1982) - Ale je ženatý
(1981) - V zámku a podzámčí
(1981) - Velké malé vody
(1981) - Velitel (TV seriál)
(1981) - Ubohý pan Kufalt
(1981) - Škola hrou
(1981) - Soví hnízdo
(1981) - Sluníčko na houpačce
(1981) - Pohádka o mokrosuchém štěstí
(1981) - Okres na severu (TV seriál)
(1981) - Konečná stanice
(1981) - Hodina života
(1981) - Dostih
(1981) - Cesta Karla IV. do Francie a zpět (divadelní záznam)
(1980) - Tak se ptám
(1980) - Zlodějská komedie
(1980) - Zločin na poště
(1980) - Temné slunce
(1980) - Služební cesta
(1980) - Rytmus 1934
(1980) - Romaneto
(1980) - Panenka
(1980) - Nezralé maliny
(1980) - I chytrák se spálí (divadelní záznam)
(1980) - Halvard Solness (divadelní záznam)
(1979) - Žena pro tři muže
(1979) - Zástava
(1979) - O Maryšce a vlčím hrádku
(1979) - Nositelé zeměkoule
(1979) - Inženýrská odysea (TV seriál)
(1979) - Chvíle pro píseň trubky
(1979) - Hordubal
(1978) - Zákony pohybu (TV seriál)
(1978) - Ve znamení Merkura (TV seriál)
(1978) - Stříbrná pila (TV seriál)
(1978) - Sólo pro starou dámu
(1978) - Sněhurka
(1978) - Smrt císaře a krále Karla IV.
(1978) - Adriana
(1977) - Zrcadlení
(1977) - Zlaté rybky
(1977) - Zítra vstanu a opařím se čajem
(1977) - Vykřičník za Kateřinu
(1977) - Smuteční hudba za padlé hrdiny
(1977) - Pacient 001
(1977) - Nikola Šuhaj loupežník
(1977) - Nemocnice na kraji města (TV seriál)
(1977) - Marie
(1977) - Mamzelle Nitouche
(1977) - Idiotka
(1977) - Čas polomů a štěpů
(1976) - Zlaté pometlo
(1976) - Střílej oběma rukama
(1976) - Paleta lásky
(1976) - Ostrov stříbrných volavek
(1976) - Muž na radnici (TV seriál)
(1976) - Dům Na poříčí
(1976) - Doba strachu
(1976) - Běž, ať ti neuteče
(1975) - Vlčí halíř
(1975) - Osvobození Prahy
(1975) - Oči plné slunce
(1975) - Mys Dobré naděje
(1975) - Když Praha povstala
(1974) - 30 případů majora Zemana (TV seriál)
(1974) - Královské řádění
(1974) - Drahé tety a já
(1973) - Zločin v Modré hvězdě
(1973) - Větrné moře
(1973) - Milenci v roce jedna
(1973) - Dny zrady II.
(1973) - Dny zrady I.
(1972) - Slečna Golem
(1972) - Pokušení mladého muže
(1971) - Zločin na Zlenicích hradě
(1971) - Zajatec šílenství
(1971) - Vím, že jsi vrah...
(1971) - Smrt černého krále
(1971) - Slaměný klobouk
(1971) - Princ a chuďas
(1971) - Petrolejové lampy
(1971) - Bakaláři (TV seriál)
(1970) - Slečnám nic nevadí
(1970) - Pěnička a Paraplíčko
(1970) - Obavy komisaře Maigreta
(1970) - Lidé na křižovatce (TV seriál)
(1970) - Kouzelný dům
(1970) - Hrabě Drakula
(1970) - F. L. Věk (TV seriál)
(1969) - Tchýně
(1968) - Vajíčko (divadelní záznam)
(1968) - Sňatky z rozumu (TV seriál)
(1968) - Pan Jordán a Habada
(1968) - Jak se Mette chtěla stát královnou
(1967) - Těžká srdeční komplikace
(1967) - Malá Dorritka
(1967) - Dům ztracených duší
(1966) - Vražda v divadle pantomimy
(1966) - Evženie Grandetová
(1966) - Dvě z Říma
(1965) - Zlatá reneta
(1965) - Samota
(1965) - Perlový náhrdelník
(1965) - Oliver Twist
(1965) - Je Thierry Brévanne vinen?
(1964) - Obžalovaný
(1963) - Závory
(1963) - Začít znova
(1963) - Šach mat
(1963) - Smrt si říká Engelchen
(1963) - Mykoin PH 510
(1963) - Král Králů
(1963) - Králíček
(1963) - Deváté jméno
(1962) - Oranžový měsíc
(1962) - Neomylní
(1962) - Černá dynastie
(1961) - Reportáž psaná na oprátce
(1961) - Malý Bobeš
(1961) - Chvíle rozhodnutí
(1961) - Fuente Ovejuna
(1961) - Černobílá Sylva
(1960) - Strýček Váňa
(1960) - Smyk
(1960) - Případ Lupínek
(1960) - Lidé jako ty
(1959) - Zkouška pokračuje
(1959) - Vstup zakázán
Spoluherci ve filmu "Úsměvy":
(*1907) František Filipovský
(*1922) Josef Kemr
(*1923) Jiří Lír
(*1938) Petr Nárožný
(*1949) Jiří Schmitzer
(*1931) Ladislav Smoljak
(*1936) Zdeněk Svěrák
(*1946) Arnošt Goldflam
(*1939) Karel Gott
(*1924) Jozef Kroner
(*1920) Vlastimil Brodský
(*1924) Otakar Brousek st.
(*1957) Otakar Brousek ml.
(*1946) Rudolf Hrušínský ml.
(*1940) Milan Lasica
(*1923) Lubomír Lipský st.
(*1941) Július Satinský
(*1944) Marián Labuda st.
(*1952) Oldřich Navrátil
(*1947) Vítězslav Jandák
(*1937) Jiří Kodet
(*1956) Václav Vydra nejml.
(*1938) Milena Dvorská
(*1941) Iva Janžurová
(*1953) Taťjana Medvecká
(*1933) Míla Myslíková
(*1961) Pavel Kříž
(*1951) Tomáš Töpfer
(*1922) Josef Větrovec
(*1949) Pavel Zedníček
(*1938) Jana Hlaváčová
(*1913) Zita Kabátová
(*1922) Stella Zázvorková
(*1950) Jiří Lábus
(*1965) Martin Dejdar
(*1910) Raoul Schránil
(*1975) Petra Špalková
(*1957) Tomáš Hanák
(*1952) Jan Hartl
(*1948) Pavel Nový
(*1952) Jitka Smutná
(*1961) Veronika Žilková Stropnická
(*1925) Jaroslava Adamová
(*1960) Ivana Andrlová
(*1914) Lída Baarová
(*1931) Jiřina Bohdalová
(*1963) Yvetta Blanarovičová
(*1949) Dagmar Bláhová
(*1967) Mahulena Bočanová
(*1930) Blanka Bohdanová
(*1967) Nela Boudová
(*1954) Jana Boušková
(*1968) Kateřina Brožová
(*1924) Slávka Budínová
(*1926) Vlasta Chramostová
(*1936) Nina Divíšková
(*1941) Marie Drahokoupilová
(*1940) Jana Drbohlavová
(*1926) Jana Dítětová
(*1912) Vlasta Fabianová
(*1928) Vlasta Fialová
(*1947) Táňa Fischerová
(*1955) Veronika Freimanová
(*1908) Nelly Gaierová
(*1937) Zdena Hadrbolcová
(*1924) Libuše Havelková
(*1923) Antonie Hegerlíková
(*1931) Hana Hegerová
(*1959) Eva Holubová
(*1972) Markéta Hrubešová
(*1948) Iva Hüttnerová
(*1958) Zora Jandová
(*1931) Jiřina Jirásková
(*1935) Miriam Kantorková
(*1917) Valerie Kaplanová
(*1933) Eva Klepáčová
(*1951) Naďa Konvalinková
(*1949) Laďka Kozderková
(*1958) Ljuba Krbová
(*1944) Věra Křesadlová
(*1929) Alena Kreuzmannová
(*1942) Marta Kubišová
(*1972) Sabina Laurinová
(*1949) Kateřina Macháčková
(*1945) Hana Maciuchová
(*1965) Alena Mihulová
(*1971) Dana Morávková
(*1956) Dáda Patrasová
(*1955) Jana Paulová
(*1939) Eva Pilarová
(*1926) Zdenka Procházková
(*1963) Magda Reifová
(*1941) Marie Rottrová
(*1923) Luba Skořepová
(*1934) Karolina Slunéčková
(*1955) Simona Stašová
(*1945) Evelyna Steimarová
(*1916) Jiřina Steimarová
(*1955) Milena Steinmasslová
(*1934) Jana Štěpánková
Tranzitní horoskop (1997)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
26°32’
-(rychlá)
Luna:
24°36’
-(rychlá)
Merkur:
5°02’
-(rychlá)
Venuše:
11°35’
-(rychlá)
Mars:
10°12’
-(rychlá)
Jupiter:
17°49’
25°17’
Saturn:
11°40’
1°21’
Uran:
28°29’
3°17’
Neptun:
11°13’
26°50’
Pluto:
6°55’
4°24’
S.Uzel:
23°02’
3°01’
Lilith:
6°38’
21°28’
Cheirón:
2°29’
0°15’
Dnes se narodili
Audrey Hepburn
(*1929) herečka, velvyslankyně UNICEF
Rocco Siffredi
(*1964) pornoherec, scénárista, režisér
Katherine Jackson
(*1930) matka popového krále Michaela Jacksona
Bruno Taut
(*1880) architekt, urbanista
Alena Mihulová
(*1965) herečka
Zítra slaví narozeniny
Lance Henriksen
(*1940) herec
Alice Faye
(*1912) herečka, zpěvačka
Tyrone Power
(*1914) herec
Marek Vašut
(*1960) herec
Michael Palin
(*1943) herec, komik, spisovatel, člen skupiny Monty Python
Výročí úmrtí dnes mají
Karel Höger
(*1909 - 1977) herec
Josip Broz Tito
(*1892 - 1980) prezident
Milan Rastislav Štefánik
(*1880 - 1919) politik, generál francouzské armády, astronom
Oldřich Velen
(*1921 - 2013) herec
Louis Breguet
(*1880 - 1955) designér a stavitel letadel
© 2007-2024 Najdise.cz