Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Ota Sklenčka, Zkouška pokračuje (1959) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Ota Sklenčka (1959): Zkouška pokračuje
- Slunce: Střelec
- Životní číslo: 6
- Partnerská shoda
Úmrtí:
Povolání:
herec
Ota Sklenčka - Film: Zkouška pokračuje
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1959, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1959 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1959 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
kvadratura
Černá Luna
2°34’
Pluto
kvadratura
Merkur
0°58’
Neptun
trigon
Pluto
0°21’
Neptun
kvadratura
Neptun
4°38’
Uran
konjunkce
Neptun
4°26’
Uran
konjunkce
Jupiter
2°09’
Uran
kvadratura
Venuše
4°03’
Saturn
kvadratura
Cheirón
2°57’
Saturn
sextil
Uran
1°01’
Saturn
konjunkce
Slunce
2°59’
Jupiter
opozice
J.Uzel
1°01’
Jupiter
konjunkce
S.Uzel
1°01’
Jupiter
kvadratura
Uran
4°25’
Jupiter
konjunkce
Luna
0°33’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
sextil
Pluto
1°54’
Černá Luna
kvinkunx
Merkur
0°01’
Cheirón
kvadratura
J.Uzel
3°14’
Cheirón
kvadratura
S.Uzel
3°14’
Cheirón
opozice
Jupiter
1°58’
Cheirón
kvadratura
Luna
4°48’
Ota Sklenčka - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2009) - Ota Sklenčka: Ryba života
(2002) - Příběhy slavných (TV seriál)
(1997) - Úsměvy
(1993) - Pozvání na večeři
(1993) - Pomalé šípy (TV seriál)
(1992) - Uctivá poklona, pane Kohn (TV seriál)
(1992) - Helimadoe
(1991) - Útěk do vězení
(1991) - Pilát Pontský, onoho dne
(1991) - Hřbitov pro cizince
(1990) - Svědek umírajícího času
(1989) - Vážení přátelé, ano
(1989) - Letící delfín (TV seriál)
(1989) - Faust
(1989) - Dobrodružství kriminalistiky (TV seriál)
(1989) - Člověk proti zkáze
(1988) - Vianoce Adama Boronču
(1988) - Třetí táta
(1988) - Rodáci (TV seriál)
(1988) - Prokletí domu Hajnů
(1988) - Malé dějiny jedné rodiny (TV seriál)
(1988) - Lékaři
(1988) - Český pekáč
(1987) - Křeček v noční košili (TV seriál)
(1987) - Dům na Sahaře
(1987) - Bratři
(1986) - Zlá krev (TV seriál)
(1986) - Velká filmová loupež
(1986) - Statečný Azmun
(1986) - Ruce
(1986) - Peníze a krev
(1986) - Panoptikum města pražského (TV seriál)
(1986) - Ohnivé ženy se vracejí
(1986) - Jsi krásná
(1986) - Gottwald (TV seriál)
(1986) - Domek u lesa
(1985) - Václava Kašpara den pátý
(1985) - Případ Platfus
(1985) - O mrtvých jen dobře
(1985) - Marné cesty holubů
(1985) - Křídlovka pro Majoránka
(1985) - Havárie v zámeckém parku
(1985) - Experiment Eva
(1985) - Drahý Bedřichu
(1985) - Barvy na výběr
(1984) - Sanitka (TV seriál)
(1984) - Radosti života
(1984) - Prodloužený čas
(1984) - Pod maskou
(1984) - Křižovatka
(1984) - Bambinot (TV seriál)
(1984) - Atomová katedrála
(1984) - Adam a Eva (TV seriál)
(1983) - Záchvěv strachu
(1983) - Putování Jana Amose
(1983) - Pod nohama nebe
(1983) - Nuž, brány dokořán již otevřete...!
(1983) - Lekár umierajúceho času (TV seriál)
(1983) - Klíče
(1983) - Dvě noci s císařem
(1983) - Duch soudce Pauknera
(1982) - Tři cesty k domovu
(1982) - Třetí princ
(1982) - Šílený kankán
(1982) - Sny o Zambezi
(1982) - Poslední propadne peklu
(1982) - Plášť Marie Terezie
(1982) - O labuti
(1982) - Malý pitaval z velkého města (TV seriál)
(1982) - Krakonoš a ovčák
(1982) - Dobrá Voda (TV seriál)
(1982) - Děkuju, pane profesore
(1982) - Ale je ženatý
(1981) - V zámku a podzámčí
(1981) - Velké malé vody
(1981) - Velitel (TV seriál)
(1981) - Ubohý pan Kufalt
(1981) - Škola hrou
(1981) - Soví hnízdo
(1981) - Sluníčko na houpačce
(1981) - Pohádka o mokrosuchém štěstí
(1981) - Okres na severu (TV seriál)
(1981) - Konečná stanice
(1981) - Hodina života
(1981) - Dostih
(1981) - Cesta Karla IV. do Francie a zpět (divadelní záznam)
(1980) - Tak se ptám
(1980) - Zlodějská komedie
(1980) - Zločin na poště
(1980) - Temné slunce
(1980) - Služební cesta
(1980) - Rytmus 1934
(1980) - Romaneto
(1980) - Panenka
(1980) - Nezralé maliny
(1980) - I chytrák se spálí (divadelní záznam)
(1980) - Halvard Solness (divadelní záznam)
(1979) - Žena pro tři muže
(1979) - Zástava
(1979) - O Maryšce a vlčím hrádku
(1979) - Nositelé zeměkoule
(1979) - Inženýrská odysea (TV seriál)
(1979) - Chvíle pro píseň trubky
(1979) - Hordubal
(1978) - Zákony pohybu (TV seriál)
(1978) - Ve znamení Merkura (TV seriál)
(1978) - Stříbrná pila (TV seriál)
(1978) - Sólo pro starou dámu
(1978) - Sněhurka
(1978) - Smrt císaře a krále Karla IV.
(1978) - Adriana
(1977) - Zrcadlení
(1977) - Zlaté rybky
(1977) - Zítra vstanu a opařím se čajem
(1977) - Vykřičník za Kateřinu
(1977) - Smuteční hudba za padlé hrdiny
(1977) - Pacient 001
(1977) - Nikola Šuhaj loupežník
(1977) - Nemocnice na kraji města (TV seriál)
(1977) - Marie
(1977) - Mamzelle Nitouche
(1977) - Idiotka
(1977) - Čas polomů a štěpů
(1976) - Zlaté pometlo
(1976) - Střílej oběma rukama
(1976) - Paleta lásky
(1976) - Ostrov stříbrných volavek
(1976) - Muž na radnici (TV seriál)
(1976) - Dům Na poříčí
(1976) - Doba strachu
(1976) - Běž, ať ti neuteče
(1975) - Vlčí halíř
(1975) - Osvobození Prahy
(1975) - Oči plné slunce
(1975) - Mys Dobré naděje
(1975) - Když Praha povstala
(1974) - 30 případů majora Zemana (TV seriál)
(1974) - Královské řádění
(1974) - Drahé tety a já
(1973) - Zločin v Modré hvězdě
(1973) - Větrné moře
(1973) - Milenci v roce jedna
(1973) - Dny zrady II.
(1973) - Dny zrady I.
(1972) - Slečna Golem
(1972) - Pokušení mladého muže
(1971) - Zločin na Zlenicích hradě
(1971) - Zajatec šílenství
(1971) - Vím, že jsi vrah...
(1971) - Smrt černého krále
(1971) - Slaměný klobouk
(1971) - Princ a chuďas
(1971) - Petrolejové lampy
(1971) - Bakaláři (TV seriál)
(1970) - Slečnám nic nevadí
(1970) - Pěnička a Paraplíčko
(1970) - Obavy komisaře Maigreta
(1970) - Lidé na křižovatce (TV seriál)
(1970) - Kouzelný dům
(1970) - Hrabě Drakula
(1970) - F. L. Věk (TV seriál)
(1969) - Tchýně
(1968) - Vajíčko (divadelní záznam)
(1968) - Sňatky z rozumu (TV seriál)
(1968) - Pan Jordán a Habada
(1968) - Jak se Mette chtěla stát královnou
(1967) - Těžká srdeční komplikace
(1967) - Malá Dorritka
(1967) - Dům ztracených duší
(1966) - Vražda v divadle pantomimy
(1966) - Evženie Grandetová
(1966) - Dvě z Říma
(1965) - Zlatá reneta
(1965) - Samota
(1965) - Perlový náhrdelník
(1965) - Oliver Twist
(1965) - Je Thierry Brévanne vinen?
(1964) - Obžalovaný
(1963) - Závory
(1963) - Začít znova
(1963) - Šach mat
(1963) - Smrt si říká Engelchen
(1963) - Mykoin PH 510
(1963) - Král Králů
(1963) - Králíček
(1963) - Deváté jméno
(1962) - Oranžový měsíc
(1962) - Neomylní
(1962) - Černá dynastie
(1961) - Reportáž psaná na oprátce
(1961) - Malý Bobeš
(1961) - Chvíle rozhodnutí
(1961) - Fuente Ovejuna
(1961) - Černobílá Sylva
(1960) - Strýček Váňa
(1960) - Smyk
(1960) - Případ Lupínek
(1960) - Lidé jako ty
(1959) - Zkouška pokračuje
(1959) - Vstup zakázán
Spoluherci ve filmu "Zkouška pokračuje":
(*1922) Josef Kemr
(*1920) Václav Lohniský
(*1927) Alena Karešová
(*1943) Václav Postránecký
(*1911) Růžena Gottliebová
(*1924) Libuše Havelková
(*1933) Miriam Hynková
(*1901) Marie Rosůlková
(*1934) Jana Štěpánková
(*1907) Eva Svobodová
(*1938) Hana Talpová
(*1930) Vilém Besser
(*1928) Vlastimil Hašek
(*1925) Otto Šimánek
(*1896) Zdeněk Štěpánek
(*1933) Ivo Palec
(*1918) Martin Růžek
(*1926) Milan Mach
(*1924) Ilja Prachař
(*1930) Ilja Racek
(*1888) Jaroslav Vojta
(*1924) Jaroslav Balík (režisér)
(*1910) Elmar Klos (scénárista)
(*1920) Štěpán Skalský
(*1925) Irena Kačírková
(*1932) Stanislav Zindulka
(*1926) Bohumil Švarc st.
(*1909) Miroslav Homola
(*1925) Miloš Patočka
(*1931) Zdeňka Černá
(*1909) Oldřich Lukeš
(*1882) Otylie Beníšková
(*1903) František Suk
(*1887) Stanislav Langer
(*1909) Hynek Němec
(*1913) Vladimír Huber
(*1907) Gustav Nezval
(*1906) Heda Marková
(*1907) Ladislav Gzela
(*1919) František Miroslav Doubrava
(*1926) Marcela Sedláčková
(*1926) Vladimír Stach
(*1923) Věra Petáková
(*1918) Rudolf Milič
(*1925) Oldřich Šmalcl
(*1923) Miloslav Novák
(*1922) Alexandra Myšková
(*1926) Georgis Skalenakis
(*1926) Josef Šulc
(*1924) Rudolf Stahl (kameraman)
Tranzitní horoskop (1959)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
26°32’
-(rychlá)
Luna:
24°36’
-(rychlá)
Merkur:
5°02’
-(rychlá)
Venuše:
11°35’
-(rychlá)
Mars:
10°12’
-(rychlá)
Jupiter:
17°49’
24°03’
Saturn:
11°40’
29°31’
Uran:
28°29’
15°39’
Neptun:
11°13’
6°34’
Pluto:
6°55’
4°03’
S.Uzel:
23°02’
18°01’
Lilith:
6°38’
5°01’
Cheirón:
2°29’
19°47’
Dnes se narodili
Jet Li
(*1963) herec, mistr bojových umění
Klára Issová
(*1979) herečka, dabérka
Rudolf Hess
(*1894) německý nacistický politik
Channing Tatum
(*1980) herec, tanečník
Giorgio Moroder
(*1940) zpěvák, skladatel
Zítra slaví narozeniny
Dáda Patrasová
(*1956) herečka, zpěvačka, moderátorka
Lenka Vlasáková
(*1972) herečka
Ivan Vyskočil
(*1929) spisovatel, dramatik a herec
Leoš Mareš
(*1976) moderátor, herec, zpěvák
Frank Abagnale
(*1948) podvodník, podnikatel a konzultant zachycený v příběhu - Chyť mě, když to dokážeš
Výročí úmrtí dnes mají
Bjørnstjerne Bjørnson
(*1832 - 1910) norský kriticko-realistický prozaik
Masutacu Ójama
(*1923 - 1994) karatista, zakladatel Kyokushin karate
Morihei Uešiba
(*1883 - 1969) zakladatel bojového umění Aikido
Jonathan Demme
(*1944 - 2017) režisér, herec
Michael Bohnen
(*1887 - 1965) operní pěvec
© 2007-2024 Najdise.cz