Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Wilhelm Grimm, Producers' Showcase (TV seriál) (1954) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Wilhelm Grimm (1954): Producers' Showcase (TV seriál)
- Slunce: Ryby
- Luna: Kozoroh
- ASC: Váhy
- Životní číslo: 3
- Partnerská shoda
Úmrtí:
Povolání:
sběratel pohádek, jazykovědec
Wilhelm Grimm - Film: Producers' Showcase (TV seriál)
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1954, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1954 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1954 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
kvadratura
Cheirón
1°17’
Neptun
konjunkce
Černá Luna
3°57’
Neptun
kvinkunx
Cheirón
0°08’
Neptun
trigon
Venuše
4°22’
Uran
kvadratura
Černá Luna
0°24’
Uran
konjunkce
Uran
4°16’
Uran
opozice
Luna
4°03’
Saturn
kvadratura
Saturn
3°35’
Saturn
trigon
Slunce
1°02’
Jupiter
trigon
Černá Luna
2°57’
Jupiter
trigon
Neptun
2°34’
Jupiter
trigon
Merkur
0°14’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
trigon
Pluto
1°48’
Černá Luna
konjunkce
Neptun
4°45’
Černá Luna
trigon
Saturn
0°30’
Černá Luna
opozice
Jupiter
4°01’
Černá Luna
trigon
Mars
0°31’
Černá Luna
kvadratura
Luna
5°50’
Cheirón
kvadratura
Černá Luna
0°53’
Cheirón
trigon
Cheirón
4°58’
Cheirón
kvadratura
Neptun
4°39’
Cheirón
opozice
Uran
3°48’
Cheirón
konjunkce
Luna
3°35’
Wilhelm Grimm - Spisovatelská filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2016) - The Curse of Sleeping Beauty
(2014) - Zloba - Královna černé magie
(2014) - Tři pírka
(2014) - Sleeping Beauty
(2013) - O rybáři a jeho ženě
(2013) - Hansel & Gretel Rocks in 3D!
(2013) - Ďáblovy zlaté vlasy
(2013) - Aschenbrödel und der gestiefelte Kater
(2012) - Sněženka a Růženka
(2012) - O Červené Karkulce
(2012) - Kosmáček
(2012) - Honzíček a Grétička
(2011) - Željesboj
(2011) - Popelka
(2011) - Jorinda a Joringel
(2011) - Jak princezny po nocích tancovaly
(2011) - Hvězdné tolary
(2010) - Popelka
(2010) - Na vlásku
(2010) - Modrá lucerna
(2010) - Král zlodějů
(2009) - Šípková Růženka
(2009) - Sněhurka
(2009) - Rampelník
(2009) - Princezna Husopaska
(2009) - Krásná Locika
(2009) - Kocour v botách
(2009) - Chytrá horákyně
(2009) - Brémští muzikanti
(2008) - Žabí král aneb Železný Jindřich
(2008) - Stolečku, prostři se!
(2008) - Paní Zima
(2008) - O statečném krejčíkovi
(2008) - Král Drozdí brada
(2008) - Dornröschen
(2008) - Bratříček a sestřička
(2007) - Trois contes merveilleux
(2007) - Rumpelstilzchen
(2007) - Red Riding Hood
(2007) - Hansel and Gretel
(2005) - Jeníček a Mařenka
(2005) - Der Fischer und seine Frau
(2005) - Červená Karkulka
(2001) - Zimní pohádka
(1999) - Šťastný Honza
(1999) - Puss in Boots
(1997) - Sněhurka - Příběh hrůzy
(1997) - Perníková chaloupka: O Jeníčkovi a Mařence
(1997) - Čtyři nebojsové
(1996) - Adventures from the Book of Virtues (TV seriál)
(1995) - Sněhurka a 7 trpaslíků
(1994) - Shirayuki hime no densetsu (TV seriál)
(1992) - Sněhurka
(1992) - Kráska a zvíře
(1991) - Žabí princ
(1990) - Šípková Růženka
(1990) - Gato de Botas Extraterrestre, O
(1989) - Zvířátka a lupiči
(1989) - Strom pohádek: Dobro a zlo
(1989) - Princezna Husopaska
(1989) - Popelka
(1988) - Sedem jednou ranou
(1988) - Rapunzel oder Der Zauber der Tränen
(1988) - Princ a Železný Jan
(1988) - Die Bremer Stadtmusikanten
(1987) - Žabí král
(1987) - Sněhurka a sedm trpaslíků
(1987) - Rumplcimprcampr
(1987) - Pohádky bratří Grimmů (TV seriál)
(1987) - O živé vodě
(1987) - Jeníček a Mařenka
(1985) - Pohádka o muži s medvědí kůží
(1985) - Perinbaba
(1984) - Halonhakkaaja ja kyyhkynen
(1984) - Schneeweißchen und Rosenrot
(1984) - Pohádky bratří Grimmů a příběhy z pohádkových knih (TV seriál)
(1984) - O princezně, která všechno viděla
(1984) - Král Drozdí brada
(1982) - Princ se lví hřívou
(1982) - Hansel and Gretel
(1982) - Faerie Tale Theatre (TV seriál)
(1981) - Hänsel und Gretel
(1980) - Kmotříček smrt
(1979) - Sněženka a Růženka
(1979) - Histórias Que Nossas Babás Não Contavam
(1979) - Die Bremer Stadtmusikanten
(1978) - Der Meisterdieb
(1978) - Jorinde en Joringel
(1978) - The Dancing Princesses
(1978) - The Dancing Princesses
(1977) - Die Zertanzten Schuhe
(1977) - Der Wolf und die sieben Geißlein
(1977) - Sekai meisaku dôwa: Hakuchou no ouji
(1977) - O čertovi a třech zlatých vlasech
(1976) - Modré světlo
(1976) - Kocour v botách 2: Cesta kolem světa
(1976) - Hans im Glück
(1973) - Die Kluge Susanne
(1973) - Askepot
(1972) - The Pied Piper
(1972) - Nevděk světem vládne
(1972) - The Muppet Musicians of Bremen
(1972) - König Drosselbart
(1972) - The ABC Saturday Superstar Movie (TV seriál)
(1971) - Šípková Růženka
(1971) - Quatro Chaves Magicas, As
(1971) - Der Arme Müllerbursch und das Kätzchen
(1969) - Der Nachtigallenwald
(1969) - Chytrost nejsou žádné čáry
(1969) - Hansel y Gretel
(1969) - Grimms Märchen von lüsternen Pärchen
(1969) - Bremenskije muzykanty
(1968) - Die Geschichte vom tapferen Schneiderlein
(1968) - Die Bremer Stadtmusikanten
(1967) - Sneeuwwitje
(1966) - Tischlein, deck dich...
(1966) - Fantasía... 3
(1965) - Jackanory
(1965) - König Drosselbart
(1964) - Das Tapfere Schneiderlein
(1964) - NET Playhouse (TV seriál)
(1964) - Die Goldene Gans
(1964) - Famous Adventures of Mr. Magoo (TV seriál)
(1963) - Von einem der auszog, das Gruseln zu lernen
(1963) - Frau Holle
(1962) - The Wonderful World of the Brothers Grimm
(1962) - Schneewittchen
(1962) - Rumpelstilzchen
(1962) - König Drosselbart
(1961) - Schneewittchen
(1961) - The Magic Fountain
(1961) - Frau Holle
(1960) - Das Zaubermännchen
(1960) - Das Tapfere Schneiderlein
(1960) - Das Hölzerne Kälbchen
(1960) - Hans en Grietje
(1959) - Die Bremer Stadtmusikanten
(1958) - Unser Sandmännchen (TV seriál)
(1958) - Shirley Temple's Storybook (TV seriál)
(1958) - O Palečkovi
(1958) - Jorinde und Joringel
(1957) - Der Wolf und die sieben jungen Geißlein
(1957) - Das Singende, klingende Bäumchen
(1957) - Die Gänsemagd
(1956) - Tischlein, deck dich
(1956) - Tischlein, deck dich
(1956) - Das Tapfere Schneiderlein
(1956) - Die Heinzelmännchen
(1955) - Schneewittchen und die sieben Zwerge
(1955) - Schneeweisschen und Rosenrot
(1955) - Rumpelstilzchen
(1955) - Der Gestiefelte Kater
(1955) - Dornröschen
(1955) - Der Teufel mit den drei goldenen Haaren
(1955) - Aschenputtel
(1954) - The Three Wishes
(1954) - Snow White and Rose Red
(1954) - The Sleeping Beauty
(1954) - Rotkäppchen
(1954) - Puss in Boots
(1954) - Producers' Showcase (TV seriál)
(1954) - König Drosselbart
(1954) - Hänsel und Gretel
(1954) - Hänsel und Gretel
(1954) - Hansel and Gretel
(1954) - The Gallant Little Tailor
(1954) - The Frog Prince
(1954) - Frau Holle
(1954) - Der Froschkönig
(1954) - Cinderella
(1953) - Rotkäppchen
(1953) - Lumikki ja 7 jätkää
(1953) - Brüderchen und Schwesterchen
(1952) - Duhový most
(1951) - Die Goldene Gans
(1949) - Prinsessa Ruusunen
(1949) - Hans im Glück
(1948) - Frau Holle
(1945) - Blancanieves y el príncipe azul
(1944) - Die Goldene Gans
(1943) - Coal Black and de Sebben Dwarfs
(1940) - Die Verzauberte Prinzessin
(1938) - Tischlein deck Dich, Esel streck Dich, Knüppel aus dem Sack
(1937) - Sněhurka a sedm trpaslíků
(1937) - Sedmero krkavců
(1936) - Hans im Glück
(1935) - Der Graf von Carabas
(1934) - Puss in Boots
(1933) - Snow-White
(1922) - Puss in Boots
(1922) - The Four Musicians of Bremen
(1922) - Dornröschen
(1922) - Aschenputtel
(1917) - The Babes in the Woods
(1916) - Snow White
(1916) - Snow White
(1910) - La Petite Blanche-Neige
(1906) - Frau Holle
Spoluherci ve filmu "Producers' Showcase (TV seriál)":
(*1925) Paul Newman
(*1925) Rod Steiger
(*1900) Helen Hayes
(*1929) Audrey Hepburn
(*1911) Ginger Rogers
(*1915) Frank Sinatra
(*1912) José Ferrer
(*1911) Broderick Crawford
(*1922) Arthur Penn (režisér)
(*1906) Otto Preminger (režisér)
(*1902) William Wyler (režisér)
(*1920) Delbert Mann (režisér)
(*1913) Anthony Quayle
(*1931) Claire Bloom
(*1922) Ruth Roman
(*1902) Victor Jory
(*1924) Eva Marie Saint
(*1913) Gig Young
(*1913) Trevor Howard
(*1908) Dennis O'Keefe
(*1914) Frank Silvera
(*1917) Mel Ferrer
(*1897) Cyril Ritchard
(*1922) Jackie Cooper
(*1902) Anatole Litvak (režisér)
(*1916) Irene Manning
(*1906) Diana Wynyard
(*1896) Raymond Massey
(*1944) Shelley Fabares
(*1929) Don Murray
(*1928) Peter Donat
(*1919) Nehemiah Persoff
(*1915) Vincent J. Donehue (režisér)
(*1914) E. G. Marshall
(*1899) Noel Coward (scénárista)
(*1895) Carol Veazie
(*1913) Judith Evelyn
(*1923) Leora Dana
(*1909) Michael Rennie
(*1917) Barry Nelson
(*1922) Jack Klugman
(*1882) Estelle Winwood
(*1931) Hal Linden
(*1921) Joan Greenwood
(*1934) Aki Aleong
(*1887) George Abbott
(*1912) June Havoc
(*1925) Gloria DeHaven
(*1919) Ernie Kovacs
(*1911) Cantinflas
(*1913) Mary Martin
(*1936) Joan Tewkesbury
(*1882) Joseph Sweeney
(*1916) Martha Raye
(*1912) Dane Clark
(*1934) Tina Louise
(*1902) Richard Rodgers
(*1915) Lorne Greene
(*1893) Jo Swerling (scénárista)
(*1908) Imogene Coca
(*1930) Sorrell Booke
(*1894) Billy Gilbert
(*1909) Jack Gwillim
(*1894) Henry Daniell
(*1908) Philip Coolidge
(*1897) Luella Gear
(*1915) Cathleen Cordell
(*1916) Margaret Hayes
(*1860) J. M. Barrie (scénárista)
(*1898) Regis Toomey
(*1912) Nancy Coleman
(*1914) Carmen Dragon (hudební skladatelka)
(*1938) Susan Luckey
(*1926) Paul Lynde
(*1916) David Shaw (scénárista)
(*1913) Woody Herman
(*1927) William Redfield
(*1913) Alexander Scourby
(*1918) David Opatoshu
(*1928) Dick O'Neill
(*1785) Jacob Grimm (spisovatelská předloha)
(*1924) Wally Cox
(*1901) Paul Ford
(*1930) Nita Talbot
(*1935) Pippa Scott
(*1920) Clark Jones (režisér)
Tranzitní horoskop (1954)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
6°28’
-(rychlá)
Luna:
17°26’
-(rychlá)
Merkur:
19°12’
-(rychlá)
Venuše:
0°15’
-(rychlá)
Mars:
12°08’
-(rychlá)
Jupiter:
15°38’
18°57’
Saturn:
11°06’
7°31’
Uran:
17°13’
21°30’
Neptun:
16°22’
25°52’
Pluto:
13°25’
24°43’
S.Uzel:
1°05’
24°43’
Lilith:
21°55’
11°36’
Cheirón:
26°00’
21°02’
Domy:
Nativní
1. ASC:
19°32’
4. IC:
25°19’
7. DSC:
19°32’
10. MC:
25°19’
Dnes se narodili
Jet Li
(*1963) herec, mistr bojových umění
Klára Issová
(*1979) herečka, dabérka
Rudolf Hess
(*1894) německý nacistický politik
Channing Tatum
(*1980) herec, tanečník
Giorgio Moroder
(*1940) zpěvák, skladatel
Zítra slaví narozeniny
Dáda Patrasová
(*1956) herečka, zpěvačka, moderátorka
Lenka Vlasáková
(*1972) herečka
Ivan Vyskočil
(*1929) spisovatel, dramatik a herec
Leoš Mareš
(*1976) moderátor, herec, zpěvák
Frank Abagnale
(*1948) podvodník, podnikatel a konzultant zachycený v příběhu - Chyť mě, když to dokážeš
Výročí úmrtí dnes mají
Bjørnstjerne Bjørnson
(*1832 - 1910) norský kriticko-realistický prozaik
Masutacu Ójama
(*1923 - 1994) karatista, zakladatel Kyokushin karate
Morihei Uešiba
(*1883 - 1969) zakladatel bojového umění Aikido
Jonathan Demme
(*1944 - 2017) režisér, herec
Michael Bohnen
(*1887 - 1965) operní pěvec
© 2007-2024 Najdise.cz