Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Jaromír Hanzlík, Tváře českého filmu (2002) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Jaromír Hanzlík (2002): Tváře českého filmu
- Slunce: Vodnář
- Životní číslo: 4
- Partnerská shoda
Povolání:
herec
Jaromír Hanzlík - Film: Tváře českého filmu
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 2002, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.2002 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.2002 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
trigon
Pluto
2°35’
Pluto
trigon
Saturn
2°35’
Neptun
sextil
Venuše
1°49’
Neptun
kvadratura
Luna
0°21’
Uran
kvadratura
J.Uzel
4°07’
Uran
kvadratura
S.Uzel
4°07’
Uran
kvadratura
Cheirón
1°52’
Uran
trigon
Uran
0°17’
Uran
opozice
Saturn
3°50’
Uran
sextil
Jupiter
1°29’
Uran
konjunkce
Slunce
4°15’
Saturn
trigon
Černá Luna
3°16’
Saturn
trigon
Neptun
3°24’
Jupiter
kvadratura
Neptun
2°06’
Jupiter
kvadratura
Venuše
4°57’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
trigon
J.Uzel
3°37’
Černá Luna
kvinkunx
Pluto
1°16’
Cheirón
trigon
Mars
3°49’
Cheirón
kvadratura
Venuše
3°25’
Cheirón
sextil
Merkur
1°51’
Cheirón
trigon
Luna
5°36’
Jaromír Hanzlík - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2015) - Tajemství rodu II.
(2015) - Korunní princ
(2015) - Gangster Ka
(2014) - Tajemství Jiřiny Jiráskové
(2014) - Až po uši (TV seriál)
(2013) - 60 pečetí
(2013) - Sanitka 2 (TV seriál)
(2013) - Donšajni
(2013) - Cirkus Bukowsky (TV seriál)
(2012) - Tajemství rodu
(2012) - Neobyčejné životy: Jiří Menzel
(2012) - Film o seriálu: Sanitka 2 - Návrat po 30 letech
(2011) - Všechno nejlepší
(2011) - Těžká léta československého filmu 1969 - 89
(2011) - Rodinka (TV seriál)
(2010) - Bavíme se s imitátory
(2010) - Stovku má člověk jednou za život
(2010) - Rodinka
(2009) - Zlatá šedesátá (TV seriál)
(2009) - Neobyčejné životy (TV seriál)
(2009) - Herci Jiřího Hubače
(2009) - Smyčka
(2009) - Pokoj v duši
(2009) - Nepolepšitelný
(2009) - Muži v říji
(2008) - Po stopách hvězd (TV seriál)
(2007) - Takí sme boli
(2007) - Tři životy Jaroslavy Moserové
(2006) - Příběhy slavných: Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka (TV seriál)
(2005) - 500 Úsměvů s Pavlem Vantuchem
(2004) - Jak šly dějiny
(2004) - Pojišťovna štěstí (TV seriál)
(2003) - Pokračování příště (TV seriál)
(2003) - Talár a ptačí zob
(2003) - Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (TV seriál)
(2002) - Tváře českého filmu
(2002) - Příběhy slavných (TV seriál)
(2001) - Oběti: Svědek
(1999) - Příběhy slavných - Miloš Kopecký
(1998) - Na plovárně
(1997) - Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal
(1997) - Polední žár
(1997) - O perlové panně
(1996) - Karel Krautgartner
(1994) - Divadélko pod věží aneb Přijď a nechoď sám
(1994) - Z hříček o královnách: Jeden den velkokněžny (útržek ruský)
(1994) - Diamantové meče
(1994) - Báječný víkend
(1993) - Racek
(1993) - Nesmrtelná teta
(1993) - Melánie, Melánie
(1992) - Nikdy nekončí
(1992) - Hříchy pro pátera Knoxe (TV seriál)
(1991) - Uzavřený pavilón
(1991) - Pilát Pontský, onoho dne
(1991) - Dido
(1991) - Bláha a Vrchlická
(1990) - Motýlí čas
(1990) - Jen o rodinných záležitostech
(1989) - Přátelská výpomoc
(1989) - Něžný barbar
(1989) - Konec starých časů
(1989) - Jedno jaro v Paříži aneb Krvavá Henrieta (divadelní záznam)
(1988) - Cirkus Humberto (TV seriál)
(1988) - Bankovní dům Daubner
(1987) - Už komedianti jedou
(1987) - Klip klap
(1987) - Zdaleka ne tak ošklivá, jak se původně zdálo
(1987) - Viktor Veliký
(1986) - Žena z Korinta
(1986) - Vrať se, vše odpuštěno (TV seriál)
(1986) - Hrdina
(1986) - Dva na koni, jeden na oslu
(1986) - Cyrano z Bergeracu (divadelní záznam)
(1985) - Synové a dcery Jakuba skláře (TV seriál)
(1985) - Slavné historky zbojnické (TV seriál)
(1985) - Případ Platfus
(1984) - Zpívánky
(1984) - ABECEDA
(1984) - Sanitka (TV seriál)
(1984) - Oldřich a Božena
(1984) - My všichni školou povinní (TV seriál)
(1984) - Lucie, postrach ulice
(1984) - Barrandovské nocturno aneb Jak film zpíval a tančil
(1984) - ...a zase ta Lucie!
(1983) - Silvestrovský aperitiv aneb Hybš hraje hercům
(1983) - Tažní ptáci
(1983) - Slavnosti sněženek
(1982) - Tři spory: Spor dramaturga Stroupežnického
(1982) - Tři cesty k domovu
(1982) - Telegram
(1982) - Dynastie Nováků (TV seriál)
(1982) - Doktor z vejminku (TV seriál)
(1982) - Dobrá Voda (TV seriál)
(1982) - Čtverec mizení
(1981) - V divadélku pod věží
(1980) - Než se zvedne opona
(1980) - Jak se vám líbí?
(1980) - Cosmos (TV seriál)
(1980) - Zločin na poště
(1980) - Šibalské pohádky (TV seriál)
(1980) - Postřižiny
(1980) - Luzie, der Schrecken der Straße (TV seriál)
(1980) - Dům na nebesích (divadelní záznam)
(1980) - Dopis psaný španělsky
(1980) - Čarovná rybí kostička
(1979) - Tvář za sklem
(1979) - Plechová kavalérie (TV seriál)
(1979) - Král Krysa (divadelní záznam)
(1979) - Jak je důležité míti Filipa
(1979) - Dnes v jednom domě (TV seriál)
(1978) - Karel Gott ve Slaném
(1978) - Co neodnesl čas
(1978) - Ve znamení Merkura (TV seriál)
(1978) - Tajemství Ocelového města
(1978) - Romance z Hlubočep
(1978) - Polská krev
(1978) - Otec nebo bratr
(1977) - Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí
(1977) - Žena za pultem (TV seriál)
(1977) - Přikázaný směr jízdy
(1977) - Nevěsta
(1977) - Nemocnice na kraji města (TV seriál)
(1977) - Já zůstanu věrný
(1977) - Ikarův pád
(1976) - Hudba - to je moje
(1976) - Stáří 19
(1976) - Podnájemníci
(1976) - O Terezce a paní Madam
(1976) - Léto s kovbojem
(1975) - Zlatá přadlena
(1975) - Tři muži se žralokem
(1975) - Na konci světa
(1975) - Mys Dobré naděje
(1975) - Dva muži hlásí příchod
(1974) - Poslední ples na rožnovské plovárně
(1974) - Poslední královna
(1974) - O princi Janovi a princezně Marfušce
(1974) - Lidé z metra
(1974) - Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974) - Deštník
(1974) - Byl jednou jeden dům (TV seriál)
(1974) - Balkón
(1973) - Zpívá Karel Gott
(1973) - Známost sestry Aleny
(1973) - Slečna ze spořitelny
(1973) - Příběh středního útočníka
(1973) - Pokus o vraždu
(1973) - Noc na Karlštejně
(1973) - Kluk na ženění (TV seriál)
(1973) - Hliněný vozíček
(1972) - Půlnoční kolona
(1972) - Mnoho povyku pro nic (divadelní záznam)
(1972) - Lakomec (divadelní záznam)
(1972) - Královna Černá růže
(1971) - Zločin na Zlenicích hradě
(1971) - Taková normální rodinka (TV seriál)
(1971) - Podezřelé prázdniny
(1971) - Otcové a děti
(1971) - Metráček
(1971) - Hostinec U létavého draka
(1971) - Bakaláři (TV seriál)
(1970) - Žabí muzikál
(1970) - Nevěsta
(1970) - Na kolejích čeká vrah
(1970) - Luk královny Dorotky
(1970) - Kateřina a její děti
(1970) - Ďábelské líbánky
(1969) - Úsměvné legendy o hradech a zámcích (TV seriál)
(1969) - Záhada hlavolamu (TV seriál)
(1969) - Učedník kouzelníka Čáryfuka
(1969) - Slasti Otce vlasti
(1969) - Dvě Cecilky
(1969) - Brouk v hlavě (divadelní záznam)
(1969) - Alchymista (divadelní záznam)
(1968) - Žert
(1968) - Nejlepší ženská mého života
(1968) - Naše bláznivá rodina
(1968) - Maratón
(1968) - Jindřich IV. (divadelní záznam)
(1968) - Čest a sláva
(1968) - ...ani kapka vojenské krve
(1968) - Andersenovy pohádky (TV seriál)
(1967) - Zmluva s diablom
(1967) - Malé letní blues
(1967) - Dobrodružství Toma Sawyera
(1966) - Věra Lukášová
(1966) - Romance pro křídlovku
(1966) - Kočár do Vídně
(1966) - Dobrodružství Huckleberryho Finna - Král a vévoda
(1966) - Dobrodružství Huckleberryho Finna - Jak jsme osvobozovali Jima
(1965) - Každý mladý muž
(1965) - Finský nůž
(1965) - Bloudění
(1961) - Taková loď
Spoluherci ve filmu "Tváře českého filmu":
(*1949) Jiří Schmitzer
(*1931) Ladislav Smoljak
(*1920) Jiří Sovák
(*1936) Zdeněk Svěrák
(*1949) Bolek Polívka
(*1920) Vlastimil Brodský
(*1938) Jiří Menzel
(*1943) Václav Neckář
(*1923) Lubomír Lipský st.
(*1934) Josef Somr
(*1962) Lukáš Vaculík
(*1938) Milena Dvorská
(*1941) Iva Janžurová
(*1961) Pavel Kříž
(*1963) David Matásek
(*1949) Pavel Zedníček
(*1964) Eva Jeníčková
(*1936) Helena Růžičková
(*1922) Stella Zázvorková
(*1950) Jiří Lábus
(*1965) Martin Dejdar
(*1957) Tomáš Hanák
(*1948) Pavel Nový
(*1931) Jiřina Bohdalová
(*1963) Yvetta Blanarovičová
(*1949) Dagmar Bláhová
(*1926) Vlasta Chramostová
(*1929) Květa Fialová
(*1976) Aňa Geislerová
(*1931) Jiřina Jirásková
(*1968) Michaela Kuklová
(*1963) Magda Reifová
(*1932) Alena Vránová
(*1965) Filip Renč
(*1962) Ondřej Vetchý
(*1929) Ivan Vyskočil
(*1936) Pavel Landovský
(*1930) Josef Vinklář
(*1943) Luděk Sobota
(*1949) Petra Černocká
(*1945) Ladislav Potměšil
(*1939) Bronislav Poloczek
(*1953) Jan Kraus
(*1961) Jaroslav Dušek
(*1918) Jiří Krejčík
(*1932) Radoslav Brzobohatý
(*1934) Juraj Herz
(*1950) Pavel Trávníček
(*1936) Jan Kačer
(*1930) Ilja Racek
(*1929) Věra Chytilová
(*1944) Vladimír Drha
(*1924) Karel Kachyňa
(*1938) Hynek Bočan
(*1951) Fero Fenič
(*1970) Saša Gedeon
(*1967) Jan Hřebejk
(*1925) Vojtěch Jasný
(*1935) Jaromil Jireš
(*1923) Antonín Kachlík
(*1939) Dušan Klein
(*1936) Jan Němec
(*1934) Věra Plívová-Šimková
(*1923) Břetislav Pojar
(*1941) Marie Poledňáková
(*1929) Ludvík Ráža
(*1922) Jiří Sequens st.
(*1934) Jan Schmidt
(*1950) Karel Smyczek
(*1945) Jiří Svoboda
(*1957) Milan Šteindler
(*1959) Ondřej Trojan
(*1953) Zdeněk Troška
(*1911) Otakar Vávra
(*1930) Drahomíra Vihanová
(*1930) Václav Vorlíček
(*1913) Jiří Weiss
(*1967) Petr Zelenka
(*1954) Zdeněk Zelenka
(*1973) Jiří Strach
(*1925) Karel Fiala
(*1966) Jan Potměšil
(*1955) Ondřej Pavelka
(*1918) Svatopluk Beneš
(*1960) Václav Marhoul
(*1933) Stanislav Milota
(*1966) Petr Vachler (režisér)
(*1964) Sagvan Tofi
(*1944) Petr Hapka
(*1977) Andrea Černá
(*1931) Otto Zelenka
(*1932) Josef Zíma
(*1954) Petr Nýdrle
(*1940) Ladislav Pecháček
(*1924) Josef Škvorecký
(*1934) Jan Klusák
(*1951) Ondřej Soukup
(*1923) František Pavlíček
(*1952) Čestmír Kopecký
Tranzitní horoskop (2002)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
26°44’
-(rychlá)
Luna:
7°49’
-(rychlá)
Merkur:
4°04’
-(rychlá)
Venuše:
5°38’
-(rychlá)
Mars:
28°23’
-(rychlá)
Jupiter:
23°58’
10°35’
Saturn:
18°38’
9°17’
Uran:
22°11’
22°28’
Neptun:
12°42’
7°27’
Pluto:
13°28’
16°03’
S.Uzel:
18°21’
26°19’
Lilith:
12°33’
14°44’
Cheirón:
24°21’
2°13’
Dnes se narodili
Jet Li
(*1963) herec, mistr bojových umění
Klára Issová
(*1979) herečka, dabérka
Rudolf Hess
(*1894) německý nacistický politik
Channing Tatum
(*1980) herec, tanečník
Giorgio Moroder
(*1940) zpěvák, skladatel
Zítra slaví narozeniny
Dáda Patrasová
(*1956) herečka, zpěvačka, moderátorka
Lenka Vlasáková
(*1972) herečka
Ivan Vyskočil
(*1929) spisovatel, dramatik a herec
Leoš Mareš
(*1976) moderátor, herec, zpěvák
Frank Abagnale
(*1948) podvodník, podnikatel a konzultant zachycený v příběhu - Chyť mě, když to dokážeš
Výročí úmrtí dnes mají
Bjørnstjerne Bjørnson
(*1832 - 1910) norský kriticko-realistický prozaik
Masutacu Ójama
(*1923 - 1994) karatista, zakladatel Kyokushin karate
Morihei Uešiba
(*1883 - 1969) zakladatel bojového umění Aikido
Jonathan Demme
(*1944 - 2017) režisér, herec
Michael Bohnen
(*1887 - 1965) operní pěvec
© 2007-2024 Najdise.cz