Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Libuše Havelková, Kavárnička dříve narozených (1985) Film ČSFD.cz
- Astrologie
online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2024
kalendáře a jiné Znamení zvěrokruhu Partnerský horoskop Ascendent a Descendent Horoskopy na rok 2024
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ... Kalendáře na rok 2024
Čínský horoskop 2024
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Libuše Havelková (1985): Kavárnička dříve narozených
- Slunce: Býk
- Životní číslo: 5
- Partnerská shoda
Povolání:
herečka
Libuše Havelková - Film: Kavárnička dříve narozených
Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1985, kdy film vyšel:
Tranzity se počítají k datu 1.1.1985 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzity se počítají k datu 1.1.1985 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Tranzity všech planet na konkrétní den si můžeš vypočíst zde.
Tranzitní
planeta
planeta
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Pluto
kvinkunx
Černá Luna
1°08’
Pluto
trigon
Venuše
0°00’
Neptun
trigon
S.Uzel
3°27’
Neptun
opozice
Venuše
2°52’
Uran
trigon
Neptun
2°14’
Uran
konjunkce
Jupiter
2°38’
Uran
kvinkunx
Merkur
0°16’
Uran
trigon
Luna
1°46’
Saturn
kvadratura
J.Uzel
3°16’
Saturn
kvadratura
S.Uzel
3°16’
Saturn
trigon
Uran
4°05’
Saturn
opozice
Slunce
4°16’
Jupiter
kvadratura
Cheirón
0°42’
Jupiter
sextil
Uran
0°53’
Jupiter
trigon
Slunce
1°04’
Tranzitní
prvek
prvek
Aspekt
Nativní
planeta
planeta
Orbis
Černá Luna
kvadratura
Pluto
2°31’
Černá Luna
trigon
Neptun
4°26’
Černá Luna
trigon
Jupiter
4°50’
Černá Luna
trigon
Luna
0°25’
Cheirón
konjunkce
Černá Luna
1°23’
Libuše Havelková - Herecká filmografie z ČSFD.cz
(Kliknutím na ROK u filmu se zobrazí tranzitní horoskop osobnosti pro vybraný rok)
(2013) - Tělo slovem...
(2013) - Příběhy slavných: Milovník života (TV seriál)
(2011) - Modrý tygr
(2009) - Pamětnice
(2008) - Po stopách hvězd (TV seriál)
(2007) - O kominickém učni a dceři cukráře
(2007) - Maharal - Tajemství talismanu (TV seriál)
(2007) - Hraběnky (TV seriál)
(2006) - Maharal - Tajemství talismanu
(2005) - Předčasná úmrtí:Smutný osud princezny Pampelišky
(2005) - Ordinace v růžové zahradě (TV seriál)
(2001) - Šípková Růženka (TV seriál)
(2001) - Jak ukrást Dagmaru
(1999) - Kouzelná školka
(1999) - Nevyjasněná úmrtí: Být, či nebýt?
(1999) - Jedna vánoční
(1998) - Bloček
(1997) - Úsměvy
(1996) - Draculův švagr (TV seriál)
(1995) - Bylo jich 640 tisíc...
(1994) - Laskavý divák promine (TV seriál)
(1993) - Království květin
(1992) - Helimadoe
(1991) - Kuřátka
(1990) - O hloupé havířce
(1989) - Než poznáš první úsměv
(1989) - Království stromů
(1988) - Veverka a kouzelná mušle
(1988) - To nám byl čert dlužen
(1988) - Nefňukej, veverko!
(1988) - Chlapci a chlapi (TV seriál)
(1987) - Strom pohádek: O Marušce
(1987) - Strom pohádek: O bílé laňce
(1987) - Strom pohádek (TV seriál)
(1986) - Velká filmová loupež
(1986) - Panoptikum města pražského (TV seriál)
(1986) - O štěstí a kráse
(1986) - My holky z městečka (TV seriál)
(1986) - Babička
(1985) - Kavárnička dříve narozených
(1985) - Případ Platfus
(1984) - Tři princezny tanečnice
(1984) - My všichni školou povinní (TV seriál)
(1984) - Čertův švagr
(1983) - 1. Máj v Národním divadle roku 1898
(1983) - Perníkový dědek
(1983) - Jako kníže Rohan
(1983) - Co poudala bába Futéř
(1983) - „Babičky dobíjejte přesně!“
(1982) - Tři spory: Spor dramaturga Stroupežnického
(1982) - Střepy nesou někdy štěstí
(1981) - V zámku a podzámčí
(1981) - Uličnictví pana Čabouna
(1981) - Burácení s burácem
(1980) - Poslední prázdniny (divadelní záznam)
(1980) - Meluzína
(1980) - Dopis psaný španělsky
(1980) - Docent
(1980) - Anna proletářka
(1979) - Zadržitelný vzestup Arthura Uie (divadelní záznam)
(1979) - Tchán
(1979) - O zakleté princezně
(1979) - Inženýrská odysea (TV seriál)
(1979) - Chvíle pro píseň trubky
(1979) - Bílá kočička
(1978) - Rovnice o jedné krásné neznámé
(1977) - Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí
(1977) - Kandrdasové
(1977) - Tajemství proutěného košíku (TV seriál)
(1977) - Přikázaný směr jízdy
(1977) - Proč nevěřit na zázraky
(1977) - Povídám, povídám pohádku (TV seriál)
(1977) - Paličova dcera
(1977) - Nemocnice na kraji města (TV seriál)
(1977) - Jablko a jeho strom
(1977) - Blaťácká povídačka
(1976) - Štipku soli
(1976) - Skleník
(1976) - Ružové sny
(1976) - Dcera
(1975) - Nejmladší z rodu Hamrů (TV seriál)
(1975) - Hamernická povídačka
(1974) - 30 případů majora Zemana (TV seriál)
(1974) - Úklid
(1974) - Lesní ženka
(1974) - Kleofášek
(1974) - Byl jednou jeden dům (TV seriál)
(1973) - Maturita za školou
(1973) - Kamarádi (TV seriál)
(1973) - Josefina
(1973) - Inženýr
(1972) - Svatá noc
(1972) - Studánka bílé panenky
(1972) - Maurův odkaz
(1972) - Kamenný kvítek
(1972) - Holka na vdávání
(1972) - Divoké labutě
(1972) - Byli jednou dva písaři... (TV seriál)
(1971) - Moderní byt
(1971) - Marcelka
(1971) - Krakonošské hromování
(1971) - Klícka
(1971) - Hostinec „U koťátek“ (TV seriál)
(1970) - Nejsem chmýrko na bodláku
(1969) - Přehlídce velím já!
(1968) - „Rakev ve snu viděti...“
(1968) - Pan Jordán a Habada
(1968) - Hříšní lidé města pražského (TV seriál)
(1968) - České pohádky: O dvou poutnících
(1968) - Bitva na Červeném poli
(1967) - Tři přadleny
(1967) - Podivný konec léta
(1967) - Noc nevěsty
(1967) - Broučci (TV seriál)
(1966) - Znamení Raka
(1966) - Poslední růže od Casanovy
(1966) - Ostře sledované vlaky
(1966) - Maigret a smutný Alfréd
(1965) - Oliver Twist
(1965) - Nikdo se nebude smát
(1964) - Zapomenutý čert
(1964) - Starci na chmelu
(1964) - Příběh dušičkový
(1964) - Čintamani & podvodník
(1963) - Ivana v útoku
(1962) - Kuřata na cestách
(1962) - Černá dynastie
(1961) - Spadla s měsíce
(1961) - Kde řeky mají slunce
(1961) - Hledá se táta!
(1961) - Božena Němcová
(1960) - Zlé pondělí
(1960) - Osení
(1960) - Kočičina
(1959) - Zkouška pokračuje
(1959) - Král Šumavy
(1959) - Dům na Ořechovce
(1958) - Hořká láska
(1957) - Zářijové noci
(1957) - Schůzka o půl čtvrté...
(1957) - Florenc 13,30
(1957) - Brankář bydlí v naší ulici
(1956) - Robinsonka
(1949) - Výlet pana Broučka do zlatých časů
Spoluherci ve filmu "Kavárnička dříve narozených":
(*1923) Jiří Lír
(*1925) Jan Skopeček
(*1920) Jiří Sovák
(*1924) Otakar Brousek st.
(*1946) Ladislav Gerendáš
(*1922) Miloš Kopecký
(*1923) Lubomír Lipský st.
(*1931) Jiří Suchý
(*1938) Milena Dvorská
(*1913) Zita Kabátová
(*1922) Stella Zázvorková
(*1910) Raoul Schránil
(*1943) Václav Postránecký
(*1946) Hana Brejchová
(*1912) Vlasta Fabianová
(*1929) Květa Fialová
(*1928) Vlasta Fialová
(*1908) Nelly Gaierová
(*1923) Antonie Hegerlíková
(*1931) Hana Hegerová
(*1913) Ljuba Hermanová
(*1917) Valerie Kaplanová
(*1933) Eva Klepáčová
(*1944) Věra Křesadlová
(*1899) Anna Kreuzmannová
(*1950) Jitka Molavcová
(*1956) Dáda Patrasová
(*1955) Jana Paulová
(*1901) Marie Rosůlková
(*1956) Jaroslava Schallerová
(*1920) Jarmila Smejkalová
(*1916) Jiřina Steimarová
(*1920) Věra Tichánková
(*1914) Hana Vítová
(*1941) Pavlína Filipovská
(*1930) Josef Vinklář
(*1943) Luděk Sobota
(*1947) Jiří Štěpnička
(*1922) Karel Effa
(*1923) Strýček Jedlička
(*1937) Jan Přeučil
(*1925) Miloš Nesvadba
(*1927) Lubomír Kostelka
(*1904) Jára Kohout
(*1918) Josef Bek
(*1920) Zdeněk Dítě
(*1923) Zdeněk Podskalský st.
(*1935) Zdeněk Srstka
(*1923) Rudolf Pellar
(*1932) Waldemar Matuška
(*1935) Rudolf Jelínek
(*1932) Ladislav Trojan
(*1930) Ilja Racek
(*1910) Elmar Klos
(*1921) Vladimír Svitáček
(*1916) František Dibarbora
(*1925) Karel Fiala
(*1922) Július Pántik
(*1929) Ivo Niederle
(*1920) Robert Vrchota
(*1918) Svatopluk Beneš
(*1928) Jiří Císler
(*1919) Jaroslav Štercl
(*1923) Vladimír Ráž
(*1945) Ondřej Neff
(*1931) Stanislav Fišer
(*1915) Miloslav Holub
(*1925) Bohuslav Čáp
(*1907) Gustav Nezval
(*1919) Běla Jurdová
(*1923) Stella Májová
(*1920) Zdenka Sulanová
(*1932) Jiří Sehnal
(*1934) Alois Müller (režisér)
(*1908) R. A. Strejka
(*1919) Miroslav Doležal
(*1907) Ela Šárková
(*1908) Antonín Zacpal
(*1914) Anna Gabrielová
(*1910) Bohuslav Kupšovský
(*1935) Sylvie Daníčková
(*1930) Karel Urbánek
(*1946) Kateřina Burianová-Rajmontová
(*1920) Jan Pixa st.
(*1919) Stanislav Procházka st.
(*1937) Karel Čáslavský
(*1955) Jana Janěková
(*1910) Lili Hodačová
(*1934) Barbara Połomska
(*1921) Bedřich Zelenka
(*1931) Štěpánka Haničincová
(*1928) Ferdinand Havlík
(*1947) Yvonne Přenosilová
(*1932) Josef Zíma
(*1937) Karel Štědrý
(*1921) Felix Holzmann
(*1927) Miloš Kirschner
(*1944) Helena Štáchová
(*1959) Alena Sasínová-Polarczyk
Tranzitní horoskop (1985)
Planeta
Nativní
Tranzitní
Slunce:
20°30’
-(rychlá)
Luna:
13°37’
-(rychlá)
Merkur:
15°07’
-(rychlá)
Venuše:
4°22’
-(rychlá)
Mars:
9°35’
-(rychlá)
Jupiter:
18°02’
21°34’
Saturn:
27°23’
24°46’
Uran:
20°40’
15°23’
Neptun:
17°38’
1°30’
Pluto:
10°40’
4°22’
S.Uzel:
28°02’
25°07’
Lilith:
5°31’
13°11’
Cheirón:
22°16’
4°07’
Dnes se narodili
Renée Zellweger
(*1969) herečka
Al Pacino
(*1940) herec, scénárista, režisér
Paul Mazursky
(*1930) herec, scénárista, režisér
Josef Dvořák
(*1942) herec, komik
Ella Fitzgerald
(*1917) zpěvačka
Zítra slaví narozeniny
Jet Li
(*1963) herec, mistr bojových umění
Klára Issová
(*1979) herečka, dabérka
Rudolf Hess
(*1894) německý nacistický politik
Channing Tatum
(*1980) herec, tanečník
Giorgio Moroder
(*1940) zpěvák, skladatel
Výročí úmrtí dnes mají
Ginger Rogers
(*1911 - 1995) tanečnice, herečka a zpěvačka
Mario Bava
(*1914 - 1980) herec, režisér, kameraman
Robert Vrchota
(*1920 - 1993) herec
Mike Brant
(*1947 - 1975) zpěvák
Pamela Courson
(*1946 - 1974) zpěvačka
© 2007-2024 Najdise.cz